Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

partyzan1     Без перебільшення знакова подія в житті студентів НПУ імені М.П.Драгоманова відбулася 20 грудня 2018 року. Разом із проректором з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів професором Ігорем Георгійовичем Вєтровим вони мали унікальну нагоду зустрітися із Володимиром Жемчуговим, радником Міністра інформаційної політики України з освітніх програм, учасником російсько-української війни, Героєм України.

partyzan2     Необхідність таких зустрічей, за словами модератора, зумовлена тим, що третина української молоді насправді не знає, як розпочалася війна, з чого стартувала окупація, перебіг подій на сході країни протягом п’яти років. А це дуже важливо для української нації, щоби молодь – її майбутнє – знала правду про свою історію і сьогодення.

partyzan3   Першою до студентів звернулася Олена Жемчугова, координатор проекту «Бранці Кремля». Вона розповіла про однойменний фільм, наголосивши, що він є нагадуванням про тих людей, які відстоювали незалежність України. Основні герої – політв’язні – за кадром (їх більше 70). Студентам продемонстрували лиш коротенький ролик із фільму, але він яскраво відобразив усю силу того, що закладено в цю велику роботу.

partyzan4     А потім заговорив Володимир Павлович… «Добрий день, українці! – звернувся він до присутніх. – Я прийшов сюди, щоб ви зрозуміли всю цінність цього звертання». Військовий говорив про себе, як про звичайну, просту людину, яка народилась і виросла на Донбасі. Він ніколи не вважав себе патріотом, але побачивши переляк в очах своєї мами, то не міг лишатися осторонь і тому пішов воювати. Герой коротко, але дуже яскраво, розповів про все те, що він бачив, як розпочиналася війна, про перебування в полоні. А ще поділився механізмом роботи протезів. Чи знали ви, що керування ними відбувається буквально силою думки? І як же дивно було слухати про війну, справжню партизанську війну в нашому, здавалося б, такому сучасному ХХІ столітті.

partyzan5     Володимир Жемчугов говорить, що сучасні лозунги, зокрема, «Україна – понад усе», зараз для більшості народу просто не проходить. І тому ми, вчителі, які виховують нові покоління учнів – наше майбутнє, повинні вміти донести важливість цих понять по-іншому, але так, щоб це було правдиво та зрозуміло.

partyzan6     Наостанок Герой України порадив студентам не повторювати помилок старшого покоління, цікавитися політикою і тим, кого ви обираєте. А ще Володимир Павлович подарував усім, хто був на зустрічі, книги, підписавши їх просто: «Від луганського партизана».

partyzan7Прес-служба університету

   

Короткі новини

Вітаємо Ліну Костенко з Днем народження!

kostenko   Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова щиро вітає почесного професора університету Ліну Василівну Костенко з Днем народження!

    Внесок Ліни Василівни у розвиток просвіти українського суспільства сягає найвищих світових висот. Відкриваючи правдиві реалії сьогодення, вона завжди торкається глибин людського єства, найпотаємніших думок і почуттів. Ліна Костенко – дороговказ майбутнім поколінням.

   Тож бажаємо п. Ліні міцного здоров’я, реалізації задуманих планів, нових творчих злетів, натхнення й окриленості у польоті думки.

                                                                                                   

2 Стипендії Магістра з прав людини та мультикультуралізму

norway   Факультет педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені Драгоманова запрошує Вас взяти участь у конкурсі на навчання на умовах академічної мобільності в Університеті Південно-східної Норвегії (м. Драммен, Норвегія) в рамках проекту «Розвиток демократії в Україні, Палестині та Норвегії». До участі в конкурсі запрошуються студенти магістратури (педагогіка/ соціальні науки/ політичні науки/ міжнародні відносини чи інші спеціальності соціально-гуманітарного напрямку), які будуть навчатися на другому курсі магістратури у вересні 2019 року (термін навчання 1 рік і 9 місяців).

Детальніше...

Запрошуємо на майстер-клас

pidp club     Підприємницький клуб НПУ Драгоманова Dragomanov StartUp Club запрошує на відкритий майстер-клас на тему "ГНУЧКІ МЕТОДИКИ МЕНЕДЖМЕНТУ, SCRUM ТА ЇХ ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ В ОСВІТІ: досвід практика".

Спікер: Вероніка Кобзиста, засновниця консалтингової агенції 9.Department, медіа-консультант державних проектів і політичних лідерів.

Детальніше...

Можливості міжнародних досліджень та стажувань у США

presentaciya     Якщо вас цікавить можливість провести дослідження за кордоном, познайомитися з колегами з усього світу та отримати новий досвід або ви бажаєте розвинути свої професійні навички та вивчити міжнародні практики, то це саме для вас!

     Відділ міжнародних зв’язків запрошує дізнатися про можливості, які відкриває США для українців під час презентації Старшого радника мережі EducationUSA в Україні Єлизавети Щепетильникової, що відбудеться 13 березня о 12:00 в ауд. 340 центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9).

Детальніше...

Прес-анонс

skoryk    13 березня 2019 року о 14.00 у НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться урочисте засідання Вченої ради університету (центральний корпус, вул. Пирогова, 9, 231), на якому буде урочисто вручено академічну мантію та диплом Почесного доктора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Мирославу Михайловичу Скорику, відомому композитору, музикознавцю, кандидату мистецтвознавства, народному артисту України, лауреату Премії імені Т.Г. Шевченка, Герою України.

 Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні цього заходу.

      Попередня акредитація журналістів триватиме до 18.00 12 березня  за тел. (044) 235-90-18, 095-897-13-36 або на pressa@npu.edu.ua.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Реєстрація на ЗНО  

Реєстрація на ЗНО

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 955 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід