Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

   

   

PinhX0-Xc4kУ ніч з 9 на 10 вересня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулась студентська акція «Ніч в університеті» - нова молодіжна ініціатива, яка мала на меті продовження посвяти у студенти першокурсників, знайомство з університетом, святкування початку нового навчального року спудеями усіх курсів.

 

Скажу відверто: викладачі, керівництво вишу і деякі батьки зустріли такий новий проект неоднозначно. Дехто побоювався провокацій з боку сторонніх осіб, інші сумнівались у можливостях студентів щодо належної організації акції, треті наголошували на складнощах мобілізації співробітників задля забезпечення функціонування бібліотеки, комп’ютерних класів, Центру культури і мистецтв, буфету тощо.

Як на мій погляд, акція відбулась загалом успішно. Студентська «Ніч в університеті» пройшла організовано, хоча й не безпроблемно. Особливо вразила учасників і гостей вистава студентського народного театру «Вавилон»; цікавою була лекція щодо ролі музики і мистецтва загалом у житті людини і суспільства; інтелектуальними і креативними стали дискурси новоспечених студентів з кураторами груп та старшокурсниками.

Разом з тим, організація заходу не завжди відповідала її високому покликанню: дехто зі студентів прийшов на захід вже надто «веселий», інший приніс з собою зігріваюче «до кави»; третій намагався «відірватися» у танцях, зокрема у Студентському дворику після встановленого режиму тиші. Не може бути визнана задовільною і позиція деяких керівників факультетів та кураторів академічних груп.

Все це має стати предметом серйозного аналізу як на рівні керівництва університетом, так і на рівні студентського активу.

Жити, працювати і відпочивати разом – ідея приваблива і конструктивна. Вона консолідує колектив. Однак, як і будь-яка велика справа, потребує належної організації. Переконаний, колектив Драгоманівців викорінить означені негаразди і ще більш конструктивно заявить про себе в академічному просторі держави.

Ректор Віктор Андрущенко

   

Короткі новини

Ще одна важка втрата для українського народу…

drach     На 82 році життя відійшов у кращий світ відомий український поет, перекладач, кіносценарист, літературний критик, член Наглядової ради НПУ імені М. П. Драгоманова Іван Драч.

 

Детальніше...

Рейтинг ВНЗ України "Топ-200 Україна 2018"

top 200       21 місце з 200 українських ЗВО та 1 місце серед педагогічних у цьому році посів Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова в академічному рейтингу ВНЗ України "Топ-200 Україна 2018".

 Рейтинг презентує Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" (http://www.euroosvita.net/) в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (http://ireg-observatory.org/en/).

Детальніше...

Запрошуємо на семінар

scopuslogo    Запрошуємо на семінар з депонування результатів інтелектуальної діяльності та користування наукометричною базою даних Scopus, який  відбудеться 13 червня 2018 року о 14.00 в ауд. 340 центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул.Пирогова, 9, 3 поверх).

    Нагадуємо, що в університеті відкрито вільний доступ до користування базами даних Scopus та Web of Science.

Прес-служба університету

Вітання ректору В. Андрущенку

    kvity2Колектив факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова з величезною щирістю та любов’ю вітає Вас із заслуженим присудженням  Державної премії України в галузі науки і техніки 2017 року за Вашу спільну з колективом видатних українських науковців роботу «Цивілізаційний вибір України і соціальний прогрес».

Детальніше...

ТРИНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ

13 jur zast  Запрошуємо до участі у роботі Міжнародної наукової конференції «ТРИНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ. Українська державність: крізь призму часу (до 100-річчя Української національно-демократичної революції 1917–1921 рр.)», яка відбудеться 24 травня 2018 року з 10 години в центральному корпусі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9). Організатори: Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут держави і права імені В. М. Корецького НАН України, Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України, Центр правової освіти і науки, громадська організація  “Феміда”.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 324 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Вхід