Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

DSC 007816 листопада на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася презентація буктрейлерів та арт-проекту «Сузір’я». До уваги студентів, викладачів та членів журі було запропоновано 4 буктрейлери від студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування» та філологів-редакторів 3 – 5 курсів, які були відзначені в різних номінаціях: оригінальний задум, найкращий сценарій, найкращий відеоряд, найкращий саундтрек, найбільш резонансний контент, найкраща акторська гра, найточніше відображення змісту книги.

 

 Розпочала презентацію вступним словом Харитоненко Олена Іванівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики, організатор заходу й ідейна натхненниця студентів. Першими про буктрейлери, історію їх створення розповіли студентки 5 курсу. Дівчата не тільки подали теоретичний матеріал, а й наочно продемонстрували буктрейлери різних жанрів та часів.

Організатори заходу вирішили, що ролики будуть показані в порядку їх подання на конкурс. Першими студентами, які виконали своє завдання, була група 4 сквс. Усім сподобалося, що студентка Діана Приліпко, яка презентувала буктрейлер, змістовно й цікаво ознайомила аудиторію зі структурою та тематикою книги. Та, звісно, перегляд буктрейлера – це найцікавіша частина конкурсу. Ми мали змогу переглянути буктрейлер на книгу оригінальної форми відомих та талановитих братів Капранових – «Історія України в коміксах». Трейлер починався кращими панорамними видами на історичні пам’ятки в місті Києві. Для підсилення ефекту застосовувалися відео-врізи, де з уст студенток лунали патріотичні вірші. Хотілося б відзначити доречність реклами цієї книги, адже історія в такому форматі буде дуже цікавою для дітей. Буктрейлер отримав беззаперечну перемогу в номінації «Найбільш резонансний контент».

Цікавим був і буктрейлер 307 вс групи, адже відтворити ролик вдалося не з першого разу через невеликі технічні проблеми. Але, як наголосила на початку зустрічі Олена Іванівна, «технічний прогрес має як свої переваги, так і недоліки». Усе вирішилося для видавців якнайкраще і в найкоротший термін. У повітрі відчувалася напруга, а в очах учасників з легкістю упізнавались очікування й надія на перемогу. Кожному хочеться перемогти, чи не так?

Наступною конкурсанткою була Горлач Поліна, студентка четвертого курсу. Вона представила буктрейлер на книгу, упорядником якої була сама. «Кольорова поезія» від яскравої та емоційної Поліни справила на всіх хороше враження. Тому не дивно, що дівчина отримала перемогу в номінації «Оригінальний задум».

Анна Пляс, студенка 4 вс групи, представила буктрейлер на книгу «ДНК» – творчий експеримент сімох українських письменників: Сергія Жадана, Юрія Винничука, Ірени Карпи, Олександра «Фоззі» Сидоренка, Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи та Володимира Рафєєнка.  Ми побачили точне відображення змісту, яскраві кадри, які різко змінювалися, й це додало ролику більше емоцій. Відеоряд буктрейлера супроводжувався добре підібраним саундтреком. Тож не дивно, що саме цей трейлер отримав найбільше номінацій – аж три.

Поки журі радилося, студентка 3 курсу Ганна Кінаш (голова Студентської ради факультету) представила часопис «Сузір’я». Усіх вразило, наскільки чудові перспективи розвитку для студентів можуть запропонувати керівники цього європейського проекту. Керівництво Міжнародної академії літератури і журналістики, друкованим виданням якої є літературно-мистецький журнал-газета для школярів «Сузір’я», із радістю відгукується на бажання співпрацювати. Видається щомісячно невеликим колективом ентузіастів під керівництвом заслуженого журналіста України, письменника Василя Тарчинця. У відділеннях МАЛіЖ діють кореспондентські пункти. Журнал-газета поширюється серед школярів і вчителів громадськими розповсюджувачами. Друкуючи свої твори на сторінках літературно-мистецького видання, юні літератори України та закордону мають прекрасну можливість взаємного спілкування та участі у всіх заходах, які проводяться за планом МАЛіЖ.

Отже, оголошення результатів! Усі буктлейлери були відзначені, усі заслужили чимало гарних слів. Але абсолютним переможцем визнано 307 вс групу. До створення ролика долучилась уся група, студенти спробували свої сили в акторській грі, гарно продумали сюжет і як результат – чудово прорекламували книгу Деніела Кіза «Таємнича історія Біллі Міллігана». А всі присутні задоволені тим, що провели цікаво, пізнавально та весело свій час.

Читайте, розширюйте свій кругозір і ніколи не забувайте використовувати свій час із користю!

Олена Семенишин,

Анна Іванова, Ганна Кінаш,

прес-служба факультету української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка

   

Короткі новини

Сумуємо...

gerasymenko    15 липня 2018 року на 61 році пішов з життя Герасименко Олександр Іванович – справжній офіцер, люблячий чоловік, батько, сумлінний працівник, хороший товариш, добра, порядна, відповідальна людина. Все своє свідоме життя Олександр Іванович присвятив служінню людям.

    Народився 2 березня 1958 року в м. Бобруйськ (Білорусія). Після закінчення школи (у 1975 р.) працював фрезерувальником Красилівського філіалу заводу металовиробників (м. Красилів, Хмельницької області). У 1976 році був призваний до лав Збройних Сил СРСР. Саме служба в армії загартувала його, зробила справжнім чоловіком.

Детальніше...

З Днем Конституції України!

photo

Відповідь на звернення від Вченої ради НПУ імені М. П. Драгоманова

npu Голові правління ГО «Центр інформації

 про права людини» Т. П. Печончик

Центру інформації про права людини

Українській Гельсінській спілці з прав людини

Освітньому дому прав людини — Чернігів

Детальніше...

Про вступну кампанію 2018 року на радіо Голос Столиці

olephirenko     Шановні абітурієнти, батьки і ті, кого цікавить питання вступної кампанії 2018 року!  Усім, хто склав цьогоріч ЗНО і готується вступати до омріяного закладу вищої освіти, але все ще губиться у всіх цих правилах та умовах вступу, радимо переглянути цей сюжет >>> https://www.youtube.com/watch?v=7XbhI-NS42o

 Відповідальний секретар Приймальної комісії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Тарас Олексійович Олефіренко відвідав програму на радіо «Голос Столиці», де розповів про всі тонкощі вступу, що потрібно знати і як діяти кожному вступнику та багато іншого...

   Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цього року пропонує більше сотні різноманітних спеціальностей. А щоб не розгубитися у них, скористайтеся наступною програмою, яка, безсумнівно, допоможе Вам із вибором: http://vstup.npu.edu.ua/uk-ua/obery-svoyu-spetsialnist

Прес-служба університету

Програма «Непростий вибір»: психолог-логопед-дефектолог – хто це?

nepr vybir   Спеціальна освіта в Україні. Яка вона нині? Як її отримати? Які спеціалізації пропонує факультет корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова?

     Хочете почути відповіді – програма «Непростий вибір» (ефір від 19 червня 2018 року) на RADIO HAYAT, де доктор педагогічних наук, професор, заступниця декана факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова Світлана Федоренко і магістрантка цього факультету Інна Ханас ознайомлять Вас із усіма особливостями і тонкощами професій  логопед, тифлопедагог, олігофренопедагог, сурдопедагог, ортопедагог, психолог та ін., а також повідають Вам особливості та переваги навчання на цих спеціальностях.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

   

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті Один гість та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід