Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

IMG 3668Ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко зустрівся з вихованцями гімназії № 143 м. Києва, директором навчального закладу Світланою Тросюк та головою Батьківського комітету гімназії Миколою Бойчуком. Випускники гімназії запам’ятають 13 травня 2014 року, напевно, на все життя, адже це була їх перша лекція. Віктор Петрович розповідав про сенс буття.

Студентський і викладацький колектив НПУ та учні і вчителі гімназії № 143 тісно співпрацюють з листопаду 2013 року, після підписання двосторонньої угоди щодо співробітництва. Метою цього стало зміцнення престижу й авторитету педагогічної професії на теренах України та світу. У рамках угоди передбачається надання і обмін наукових та методичних матеріалів, організація педагогічної практики студентів, можливість проведення на базі гімназії та спільно з нею соціально-педагогічних експериментів, показових виховних і наукових заходів. Акцентом стало тісне переплетення теорії і практики навчально-виховного процесу.

IMG 3651

Те, що до гімназії завітав доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, ректор НПУ імені М. П. Драгоманова, стало для школярів справжньою подією. Віктор Петрович розповів про університет, який очолює, принципи його життєдіяльності, студентську спільноту та велику Драгоманівську родину. Ректор запросив випускників приєднуватися до цієї сім’ї та реалізовувати свої плани щодо майбутнього.

IMG 3687

А ще професор, видатний філософ прочитав для одинадцятикласників першу в їхньому житті лекцію, до того ж з філософії за тематикою сенсу буття. Справді, що може бути актуальнішим для молодої людини, що стоїть на порозі вибору свого життєвого шляху, а відповідно обрання вищого навчального закладу для продовження навчання, як не усвідомлення сенсу свого життя, людського життя загалом.

IMG 3679

Легкі міфічні сюжети, художні звороти, емоційно забарвлена мова професора – і в учнів загорілися очі. Кант, Ніцше, Камю – складні філософські сентенції, екзистенційні погляди, але з вуст Віктора Петровича – прості й зрозумілі, дуже сподобалися одинадцятикласникам. Вони активно приєдналися до розмови, цікавилися працями професора, його власними поглядами щодо тих чи інших питань. Результат і мораль – кожна людина варта щастя й може пізнати його, відкрити й реалізувати себе лише працею, самовдосконаленням, розвитком інтелекту.

IMG 3693

На згадку Віктор Петрович подарував гімназії десяток своїх книг, що вже встигли стати бестселерами та витримати два-три видання українською, англійською і російською мовами.

IMG 3686

Разом із директором Гімназії ректор пройшовся коридорами навчального закладу, пригадуючи свої шкільні роки, оглянув нагороди й досягнення, бібліотеку гімназії, спортивні майданчики й стадіони. Учні ж запросили Віктора Петровича знову завітати до гімназії на свято останнього дзвоника й випускний.

IMG 3739

Подібні події і зустрічі не рідкість для Драгоманівського вишу, адже це лише ще одна демонстрація нерозривності ланцюга «дитячий садок – школа – університет», що повинен замикати формування високоінтелектуального талановитого педагога на гуманістичній платформі, задекларованій Педагогічною Конституцією Європи. «Лише відчуваючи учня, спілкуючись з ним безпосередньо ще під час навчання в університеті, студент здатен глибоко внутрішнього усвідомити своє покликання та практично підійти до самовдосконалення на цій ниві, - переконаний Віктор Петрович. Так це й реалізується а Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова.

IMG 3751

IMG 3747

IMG 3764

IMG 3793

IMG 3759

IMG 3814

Людмила КУХ,

прес-секретар ректора

   

Короткі новини

У Києві відбудеться форум молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS»

sturtupday   З 20 по 23 травня 2019 року Київським молодіжним центром заплановано проведення форуму молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS». Мета заходу – розробити перспективну інформаційну платформу для виявлення та заохочення найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються громадськими організаціями, молодіжними ініціативами та рухами.

Детальніше...

У Карпатах зводять сучасний навчально-виробничий комплекс столичного університету імені Драгоманова

synevyr   Плани ректора Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктора Андрущенка і директора НПП «Синевир» Миколи Дербака завжди реалізовуються, бо затребувані й потрібні науці та захисту природи Карпат.

  Уже кілька років триває тісна й обопільно вигідна співпраця між Національним природним парком «Синевир» і столичним Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова. Нещодавно ректор вишу Віктор Андрущенко розповів про плани діяльності на території цієї природоохоронної установи. Адже союз двох державних структур, які спільними зусиллями чимало роблять для популяризації та розвитку Тереблянської долини, щедро засіває ниву екологічну й освітню.

   Деталі на сторінках газети «Голос України» або ж за посиланням http://www.golos.com.ua/article/316856

Прес-служба університету

Запрошуємо на Ярмарок вакансій 2019

vakansiya     НПУ імені М.П. Драгоманова дбає про своїх випускників, а тому щороку навесні проводить Ярмарок вакансій, де кожен студент (уже майже випускник) має можливість познайомитися з потенційними роботодавцями – представниками різних компаній, невимушено поспілкуватися та почути відповіді на всі свої запитання, дізнатись про умови працевлаштування і, можливо, знайти роботу своєї мрії.

Детальніше...

Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи»

philisophy    14 - 17 травня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбудеться Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи».

Детальніше...

Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів

388976 1    З 13 до 18 травня 2019 року в НПУ імені М.П. Драгоманова проходитиме Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2018 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

     13 травня 2019 р. об 11:00 відбудеться загальноуніверситетське пленарне засідання у Блакитній залі цен7трального корпусу університету. Початок реєстрації о 10:00.

     Протягом тижня на факультетах університету також проходитимуть пленарні та секційні засідання.

Програма звітно-наукової конференції, аспірантів та докторантів (пленарні та секційні засідання)

Повний звіт НПУ імені М.П. Драгоманова про наукову роботу у 2018 році 

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 498 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід