Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

IMG 0144У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова вручили мантію та диплом Почесного доктора університету Депутату Європейського парламенту, Члену Президії Європарламенту , професору з Польщі Адаму Каролю Карському. Це перший Депутат Європарламенту у когорті драгоманівських почесних.

За словами пана Карського, це для нього велика честь і відповідальність, адже професор планує прочитати кілька лекцій з міжнародного публічного права та європейського права для студентів Драгоманівського вишу під час свого другого візиту.

Під час вручення мантії відбулось також підписання комюніке про утворення Міжнародної Парламентської Місії сприяння розвиткові Європейського Парламентаризму в Україні. Документ скріпили підписами ректор НПУ Віктор Андрущенко, депутат Європарламенту Кароль Карський, Почесний Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії «Європейська Україна», заступник голови Громадської ради при МЗС України Вячеслав Бутенко та Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії Наталія Мусієнко.

Серед високих гостей заходу до України прибув Почесний професор НПУ Морітц Гунцінгер. Пан Морітц вручив міжнародні нагороди гостям за розвиток і розбудову європейської освіти від Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи.

«Для університету це новий крок у його міжнародній співпраці. Ми лише відкриваємо для себе таку сторінку налагодження тісних академічних і культурних зв’язків з Європарламентом. Але це разом з тим планомірне та системне виконання наших першочергових завдань – яскрава присутність НПУ імені М. П. Драгоманова у європейському освітньому і науковому просторі. Наші вчені-педагоги вже добре відомі і знані на теренах Європи і на часі вибудовування нашої першості серед європейських педагогічних навчальних закладів», - розповів ректор НПУ Віктор Андрущенко.

Прикрасив захід концерт від Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки під керівництвом Героя України, директора Інституту мистецтв, проректора університету Анатолія Авдієвського.

Прес-служба університету 

   

Короткі новини

У Києві відбудеться форум молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS»

sturtupday   З 20 по 23 травня 2019 року Київським молодіжним центром заплановано проведення форуму молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS». Мета заходу – розробити перспективну інформаційну платформу для виявлення та заохочення найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються громадськими організаціями, молодіжними ініціативами та рухами.

Детальніше...

У Карпатах зводять сучасний навчально-виробничий комплекс столичного університету імені Драгоманова

synevyr   Плани ректора Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктора Андрущенка і директора НПП «Синевир» Миколи Дербака завжди реалізовуються, бо затребувані й потрібні науці та захисту природи Карпат.

  Уже кілька років триває тісна й обопільно вигідна співпраця між Національним природним парком «Синевир» і столичним Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова. Нещодавно ректор вишу Віктор Андрущенко розповів про плани діяльності на території цієї природоохоронної установи. Адже союз двох державних структур, які спільними зусиллями чимало роблять для популяризації та розвитку Тереблянської долини, щедро засіває ниву екологічну й освітню.

   Деталі на сторінках газети «Голос України» або ж за посиланням http://www.golos.com.ua/article/316856

Прес-служба університету

Запрошуємо на Ярмарок вакансій 2019

vakansiya     НПУ імені М.П. Драгоманова дбає про своїх випускників, а тому щороку навесні проводить Ярмарок вакансій, де кожен студент (уже майже випускник) має можливість познайомитися з потенційними роботодавцями – представниками різних компаній, невимушено поспілкуватися та почути відповіді на всі свої запитання, дізнатись про умови працевлаштування і, можливо, знайти роботу своєї мрії.

Детальніше...

Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи»

philisophy    14 - 17 травня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбудеться Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи».

Детальніше...

Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів

388976 1    З 13 до 18 травня 2019 року в НПУ імені М.П. Драгоманова проходитиме Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2018 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

     13 травня 2019 р. об 11:00 відбудеться загальноуніверситетське пленарне засідання у Блакитній залі цен7трального корпусу університету. Початок реєстрації о 10:00.

     Протягом тижня на факультетах університету також проходитимуть пленарні та секційні засідання.

Програма звітно-наукової конференції, аспірантів та докторантів (пленарні та секційні засідання)

Повний звіт НПУ імені М.П. Драгоманова про наукову роботу у 2018 році 

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 454 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід