Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

IMG 0241Зовсім нещодавно в Інституті Історичної освіти відбулось свято, що за три роки проведення вже встигло стати традицією для студентів-істориків НПУ імені М. П. Драгоманова. «Clio Pedagogic Awards» - церемонія нагородження викладачів за вагомий внесок у студентське життя та визначні наукові досягнення, цьогоріч проводилась у дещо оновленому форматі – нові номінації, ще яскравіші виступи та цілком оновлений стиль здивували та подарували незабутні емоції і викладачам, і студентам.

Варто зауважити, що захід був проведений за підтримки Первинної профспілки студентів Інституту та його випускника, наразі депутата Київської міської ради – Андрєєва Андрія Сергійовича.

Церемонія була сповнена несподіванок, викликаних запеклою боротьбою номінантів та інтригою, що тривала аж до самого кінця заходу. Варто відзначити, що у голосуванні прийняли участь більше 200 студентів, бажаючих висловити свою думку та обрати кращого лектора, професора року чи істинного світоча науки.

Не зважаючи на всю серйозність заходу, свято не набуло офіціозного характеру, адже феєрію яскравих емоцій викликали виступи танцювальних колективів Інституту та вокального ансамблю «Золоте Перевесло». Крім того, в оновленому форматі церемонії були також представлені мініатюри та постанови, підготовані студентами для викладачів.

Цього дня студенти не лише висловлювали подяку викладачам Інституту історичної освіти, а ще й запрошували гостей завітати на свято. «Сlio Pedagogic awards - 2015» з великим бажанням зголосились відвідати і викладачі інших інститутів університету, за що студенти були їм неабияк вдячні.

Проте, навіть попри наявність чудового технічного забезпечення, плідної та організованої праці студентів та вражаючого формату свята, церемонія не мала б такого успіху без одного надзвичайно важливого елементу. Організатори свята – члени студентського активу Інституту історичної освіти - запевняють, що секрет успіху церемонії полягає, перш за все, саме у дружній та теплій атмосфері, яка повсякчас панує в інституті. Адже саме щира радість за колег, повага до викладачів та правильна організація навчального процесу забезпечила студентам можливість проведення такого заходу у стінах alma-mater.

Колектив ІІО

   

Короткі новини

Міжнародна наукова конференція «Український мовний світ у слов’янському всесвіті»

conference     Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Український мовний світ у слов’янському всесвіті», що відбудеться 28-29 листопада 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 9, конференц-зал центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова).

До участі в конференції запрошуємо філологів, педагогів, методистів. Тези доповідей будуть опубліковані в Матеріалах Міжнародної наукової конференції, статті – в фаховому виданні «Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 10: Проблеми граматики і лексикології української мови». Довідкова інформація за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Інформаційний лист >>>

Прес-служба університету

Жіноча команда з футзалу НПУ - бронзові призери Чемпіонату Європи серед університетів

fut zal zast    Драгоманівська родина зустріла жіночу команду футзалісток НПУ імені М.П. Драгоманова–бронзових призерок Чемпіонату Європи серед університетських команд та привітала їх з перемогою.

Детальніше...

До уваги абітурієнтів! ДОДАТКОВИЙ НАБІР НА НАВЧАННЯ!

uvaga    Національний педагогічний університет імені Михайла Петровича Драгоманова оголошує додатковий набір за кошти фізичних та/або юридичних осіб за всіма освітніми ступенями вищої освіти, зокрема:

Детальніше...

Шановні вступники!

uvaga vstupn    До уваги абітурієнтів! Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 31 липня 2019 року. Чекаємо на Вас!

   Перелік документів необхідних для вступу:

  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія ІПН (індивідуальний податковий номер); Детальніше...

    НПУ в десятці лідерів!

    logo univ     Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова вже кілька років поспіль стабільно та впевнено тримається серед лідерів у десятці закладів вищої освіти України за кількістю поданих заяв від абітурієнтів. Дані статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти >>>   https://vstup.edbo.gov.ua/statistics/requests-by-university/?qualification=1&education-base=40&by-university=1

     

    Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Списки рекомендованих осіб  

списки

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті Один гість та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід