Головна / НАУКА / Наукові збірники / Новини / Події / Загальнуніверситетські / Драгоманівці запрошують у родину

Драгоманівці запрошують у родину

korpusВеличезна багатотисячна родина Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова запрошує випускників шкіл, ліцеїв та коледжів продовжити своє навчання у найкращому педагогічному університеті країни. У нас не лише авторитетні викладачі і якісні знання, але й цікаве спілкування, знайомства з метрами сучасного українського мистецтва, науки й освіти, відомими політиками, бізнесменами, громадськими діячами.

«Університет – це демократія і гуманізм,

наукові знання і передовий соціальний досвід»

Віктор Андрущенко

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова один з найстаріших і найбільших педагогічних університетів Європи та світу. Сьогодні університет має у своїй структурі 20 інститутів, 106 кафедр, де навчається 36 тис. студентів і працюють 1500 викладачів, серед яких більше 250 докторів наук, професорів та 630 кандидатів наук, доцентів, понад 50 заслужених працівників освіти, науки і техніки та інших галузей народного господарства, 12 народних і 7 заслужених артистів України, зокрема: Герой України, академік АПН України, народний артист України, професор Анатолій Авдієвський; Герой України, народний артист України, професор Анатолій Паламаренко; Герой України, народний артист України, професор Мирослав Вантух; поет-пісняр, заслужений діяч мистецтв України, професор Андрій Демиденко, народна артистка України, професор Тамара Стратієнко та ін.

rektor si studentamy

Університет здійснює підготовку фахівців за 35 напрямами, 106 спеціальностями та спеціалізаціями, серед яких весь спектр педагогічних спеціальностей, а також:

• екологія
  • дизайн
  • туризм
  • спорт
  • переклад
  • психологія
  • менеджмент
  • соціологія
  • економічна теорія
  • соціальна робота
  • правознавство
  • політологія

Підготовка здійснюється за такими формами навчання:

• денна
  • вечірня
  • заочна
  • екстернатна
  • дистанційна
  • паралельна

за освітньо-кваліфікаційними рівнями:

• “Бакалавр”
  • “Спеціаліст”
  • “Магістр”

Університет також здійснює прийом на ІІ - ІІІ курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень “Молодший спеціаліст”, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “Бакалавр”.

biblioteka

Бажаючі здобути другу вищу освіту, або ж здобути другу вищу освіту паралельно з першою, мають прекрасну можливість зробити це в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації, що діє в структурі НПУ імені М. П. Драгоманова.

Університет славиться своїми науковими здобутками та традиціями. Перед нашими студентами відкриті широкі перспективи наукової діяльності. В університеті є аспірантура з 64 спеціальностей та докторантура з 30 спеціальностей, в яких навчається близько 800 аспірантів та 70 докторантів, функціонують спеціалізовані вчені ради із захисту докторських та кандидатських дисертацій. Значна кількість випускників магістратури стають аспірантами Національної академії наук України, з якою університет розвиває плідну співпрацю; отримають гранти урядів інших країн для навчання в аспірантурі та проходження стажування в закордонних університетах.

НПУ імені М. П. Драгоманова має розгалужену мережу співробітництва з провідними вищими навчальними закладами і науковими установами США , Італії, Словаччини, Болгарії, Китаю, Росії, Білорусії, Казахстану та інших країн. Студенти та аспіранти мають можливість відчути всі переваги такої міжнародної співпраці.

futbol

До послуг студентів – 8 навчальних корпусів, 7 гуртожитків, найбільша серед вищих педагогічних закладів України бібліотека, мультимедійний центр електронного навчання, потужна електронна бібліотека, сучасний спорткомплекс з плавальними басейнами та ігровими майданчиками, де проводяться міжнародні змагання з різних видів спорту, Центр культури та мистецтв з відомими самодіяльними колективами, а також комп’ютерні класи, їдальні, буфети, спортивно-оздоровчі табори.

Справжнього розвитку набуло студентське самоврядування; створено студентський ректорат, активно працює обраний студентський ректор. Започатковано та здійснюються багато університетських проектів: арт-фестивалі, «Студентська республіка», КВК, спортивні турніри, благодійні акції. Налагоджена співпраця з Європейським молодіжним парламентом та представництвом ООН В Україні. Найбільш активні студенти отримують надбавки до стипендії, а найбільш талановиті - іменні стипендії та відзнаки.

studentskyj kvytok

За час історії НПУ в аудиторіях університету пройшли підготовку більш як 170 тис. педагогів та вихователів, які працювали та працюють нині в усіх навчальних закладах України та за її межами. Ви теж можете розпочати будувати своє майбутнє зі вступу до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Запрошуємо до своєї родини.

Адреса Приймальної комісії: 01601 м. Київ, вул. Пирогова, 9, кім. 133.

Приймальна комісія працює: Понеділок-п’ятниця з 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 - обідня перерва.

Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36