Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

IMG 65627 листопада 2013 року у Національному педагогічному університеті відбулась подія, що назавжди буде вписана на сторінки не лише історії вишу, але й історії педагогічної державної справи. Флагман педагогічної освіти і науки України та київська гімназія № 143 уклали взаємовигідну угоду про співпрацю. Документи підписами скріпили ректор НПУ Віктор Андрущенко та директорка гімназії Світлана Тросюк.

Драгоманівський університет уже досить давно позиціонує себе як комплексний заклад з підготовки фахівців-педагогів для роботи в навчально-виховних закладах усіх рівні освітньої системи. Відповідно до цього виш має чимало укладених договорів з дошкільними, шкільними, позашкільними та професійно-технічними навчальними закладами. На базі цих структур студенти-драгоманівці проходять практику, організовують науково-практичні семінари й симпозіуми.

IMG 6464

«Пріоритет тісного переплетення теорії і практики в навчальному процесі – одна з головних стратегічних ліній Драгоманівського університету, що пронизує усе навчання наших студентів від першого і до останнього курсу», - про це зауважив Віктор Андрущенко під час зустрічі з адміністрацією гімназії в залі ректорату НПУ.

IMG 6503

Віктор Петрович переконаний, що справжнього Вчителя, педагога, шкільного психолога можна виховати лише в шкільній аудиторії, тобто під час практики, живого спілкування з учнями, Заслуженими вчителями, педколективом. Зважаючи на це керівництво НПУ намагається налагодити тісну співпрацю з кращими школами й гімназіями України. «Ми – престижний елітний університет, ім’я якого голосно звучить на європейській освітній арені, який вже починає задавати тон розвитку світової педагогічної галузі, і відповідно у нас навчаються кращі студенти, яким ми повинні забезпечити європейські умови навчання, врахувавши усі складові здобуття такої освіти, - наголошує ректор, - тому й серед нових наших партнерів з’явилася одна з найпотужніших київських гімназій – гімназія № 143».

IMG 6482

За словами Віктора Петровича, побувавши в гімназії, він був глибоко вражений масштабами її розвитку відповідно до вимог сучасності й глибоким потенціалом подальшої еволюції. У структурі закладу діють 9 методичних кафедр за різними напрямками й дисциплінами, на основі яких і можна налагодити реальну співпрацю з відповідними інститутами й кафедрами НПУ. Також у гімназії функціонують близько тридцяти факультативів і гуртків, що реалізують позашкільну освіту для своїх учнів. Це ще один вектор хорошої співпраці для Драгоманівського вишу. Ректор Андрущенко відзначив, що укладання угоди з гімназією № 143 спрямоване на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» про збереження і розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій тощо). Минулого року в університеті відкрилась перша в Україні кафедра позашкільної освіти, яка здійснює підготовку фахівців для роботи у позашкільних навчальних закладах. Гімназія № 143 може стати хорошим майданчиком для практичної підготовки кадрів у цьому напрямку, обміну досвідом, створення фахових навчальних програм, планів, методичних рекомендацій.

IMG 6531

Про етапи становлення і розвитку свого навчального закладу розповіла директор гімназії Світлана Тросюк. Гостя висловила сподівання на плідну роботу, зокрема, що стосується наукової підтримки навчального процесу, адже педагоги закладу в першу чергу практики, яким інколи досить складно віднайти, освоїти та ввести до робочих програм інноваційні методики, що розробляються вченими-педагогами, науково-дослідними інститутами, академіями. «Коли ж вдасться налагодити безпосередню роботу у площині Вчитель – Науковець, - переконана Світлана Дмитрівна, - діяльність педагога в гімназії отримає зовсім інші якісні характеристики».

IMG 6542

За розпорядженням ректора університету за підписаною угодою будуть створені робочі групи у виші, що опрацьовуватимуть напрямки співробітництва відповідно до суміжних дисциплін. Це стосується у першу чергу фізико-математичних, філологічних та історичних наук, викладання іноземних мов, фізичної культури і здоров’я, налагодження практичної взаємодії у сфері позашкільної освіти. Провівши кілька розмов із викладачами гімназії, директори інститутів НПУ уже запланували спільні семінари і зустрічі кафедрами та адміністративними корпусами.

IMG 6543

Як зауважив радник ректора Драгоманівського вишу, доктор філософських наук, професор Микола Бойчук, це ще один крок вищої освіти у напрямку до звичайного вчителя, учня, школи; реальне поєднання теорії і практики, що не пишеться на папері, а здійснюється в шкільному класі, посеред дітей. Кожен студент мусить відчути безпосередньо на собі атмосферу й дух школи.

IMG 6475

Гості університету оглянули аудиторії і відділи Драгоманівського вишу, поспілкувалися зі студентами, почули їхні думки щодо сучасного педагога. Вчителі були глибоко захоплені картинними галереями НПУ, зокрема портретною виставкою почесних професорів та докторів університету.

IMG 6575

Людмила КУХ,

Прес-секретар ректора НПУ

імені М. П .Драгоманова

   

Короткі новини

У Києві відбудеться форум молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS»

sturtupday   З 20 по 23 травня 2019 року Київським молодіжним центром заплановано проведення форуму молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS». Мета заходу – розробити перспективну інформаційну платформу для виявлення та заохочення найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються громадськими організаціями, молодіжними ініціативами та рухами.

Детальніше...

У Карпатах зводять сучасний навчально-виробничий комплекс столичного університету імені Драгоманова

synevyr   Плани ректора Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктора Андрущенка і директора НПП «Синевир» Миколи Дербака завжди реалізовуються, бо затребувані й потрібні науці та захисту природи Карпат.

  Уже кілька років триває тісна й обопільно вигідна співпраця між Національним природним парком «Синевир» і столичним Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова. Нещодавно ректор вишу Віктор Андрущенко розповів про плани діяльності на території цієї природоохоронної установи. Адже союз двох державних структур, які спільними зусиллями чимало роблять для популяризації та розвитку Тереблянської долини, щедро засіває ниву екологічну й освітню.

   Деталі на сторінках газети «Голос України» або ж за посиланням http://www.golos.com.ua/article/316856

Прес-служба університету

Запрошуємо на Ярмарок вакансій 2019

vakansiya     НПУ імені М.П. Драгоманова дбає про своїх випускників, а тому щороку навесні проводить Ярмарок вакансій, де кожен студент (уже майже випускник) має можливість познайомитися з потенційними роботодавцями – представниками різних компаній, невимушено поспілкуватися та почути відповіді на всі свої запитання, дізнатись про умови працевлаштування і, можливо, знайти роботу своєї мрії.

Детальніше...

Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи»

philisophy    14 - 17 травня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбудеться Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи».

Детальніше...

Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів

388976 1    З 13 до 18 травня 2019 року в НПУ імені М.П. Драгоманова проходитиме Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2018 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

     13 травня 2019 р. об 11:00 відбудеться загальноуніверситетське пленарне засідання у Блакитній залі цен7трального корпусу університету. Початок реєстрації о 10:00.

     Протягом тижня на факультетах університету також проходитимуть пленарні та секційні засідання.

Програма звітно-наукової конференції, аспірантів та докторантів (пленарні та секційні засідання)

Повний звіт НПУ імені М.П. Драгоманова про наукову роботу у 2018 році 

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 625 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід