Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

IMG 0821Кілька місяців тому Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова підписав договір про співробітництво з київською Гімназією № 143. А вже на початку нового 2014 року 10 січня відбулась перша робоча нарада з питань співпраці, яка не лише окреслила відповідну тематику майбутньої спільної роботи, але й уже підвела деяку риску щодо проаналізованих, вивчених можливостей такого співробітництва.

Участь у нараді взяли представники ректорату і профспілки вишу, директори Інститутів та Гімназії, представники професорсько-викладацького колективу обох навчальних закладів. З докладними доповідями аналізу питань співробітництва виступили перший проректор НПУ Володимир Бех, директор Гімназії № 143 Світлана Тросюк та голова Батьківського комітету Гімназії Микола Бойчук.

IMG 0802 

За словами учасників наради, метою зібрання стала координація зусиль ефективного використання наявних інтелектуальних ресурсів університету та Гімназії. Зокрема мова йшла про налагодження поступовості здобуття освіти в загальноосвітніх закладах та у подальшому – вищих навчальних закладах і піднесення рівня загальнопредметної підготовки абітурієнтів.

Учасники обговорили елементи співпраці предметних методичних секцій Гімназії з відповідними кафедрами університету, якісне використання здобутків вишу в тому числі професорсько-викладацького складу, навчально-методичних досягнень, бібліотечного фонду у підготовці нових поколінь у ланцюзі «гімназія – університет».

IMG 0799 

Як зауважують драгоманівці, результат угоди завдяки використанню провідних досягнень і технологій в галузі освіти несе в собі ще й складову зміцнення престижу та авторитету педагогічної професії.

Робота велася у семи секціях, де розглядалися тенденції співробітництва за тематикою: українська словесність; англійська мова та світова література; фізична культура і спорт; математика та фізика; початкове навчання. Аналізувалися шляхи співробітництва у сфері позашкільної освіти та впливу соціологічних і психологічних знань на розвиток особистості.

Як зазначили учасники, співпраця лише набирає оберти і попереду як чимала робота, так і великі здобутки.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

У Києві відбудеться форум молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS»

sturtupday   З 20 по 23 травня 2019 року Київським молодіжним центром заплановано проведення форуму молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS». Мета заходу – розробити перспективну інформаційну платформу для виявлення та заохочення найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються громадськими організаціями, молодіжними ініціативами та рухами.

Детальніше...

У Карпатах зводять сучасний навчально-виробничий комплекс столичного університету імені Драгоманова

synevyr   Плани ректора Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктора Андрущенка і директора НПП «Синевир» Миколи Дербака завжди реалізовуються, бо затребувані й потрібні науці та захисту природи Карпат.

  Уже кілька років триває тісна й обопільно вигідна співпраця між Національним природним парком «Синевир» і столичним Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова. Нещодавно ректор вишу Віктор Андрущенко розповів про плани діяльності на території цієї природоохоронної установи. Адже союз двох державних структур, які спільними зусиллями чимало роблять для популяризації та розвитку Тереблянської долини, щедро засіває ниву екологічну й освітню.

   Деталі на сторінках газети «Голос України» або ж за посиланням http://www.golos.com.ua/article/316856

Прес-служба університету

Запрошуємо на Ярмарок вакансій 2019

vakansiya     НПУ імені М.П. Драгоманова дбає про своїх випускників, а тому щороку навесні проводить Ярмарок вакансій, де кожен студент (уже майже випускник) має можливість познайомитися з потенційними роботодавцями – представниками різних компаній, невимушено поспілкуватися та почути відповіді на всі свої запитання, дізнатись про умови працевлаштування і, можливо, знайти роботу своєї мрії.

Детальніше...

Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи»

philisophy    14 - 17 травня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбудеться Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи».

Детальніше...

Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів

388976 1    З 13 до 18 травня 2019 року в НПУ імені М.П. Драгоманова проходитиме Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2018 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

     13 травня 2019 р. об 11:00 відбудеться загальноуніверситетське пленарне засідання у Блакитній залі цен7трального корпусу університету. Початок реєстрації о 10:00.

     Протягом тижня на факультетах університету також проходитимуть пленарні та секційні засідання.

Програма звітно-наукової конференції, аспірантів та докторантів (пленарні та секційні засідання)

Повний звіт НПУ імені М.П. Драгоманова про наукову роботу у 2018 році 

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 434 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід