Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / 13 травня 2020 року відбулося звітно-наукове засідання студентської молоді Факультету спеціальної та інклюзивної освіти.

В засіданні брали участь студенти, наукові роботи яких були представлені на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями) та підготовлені на Всеукраїнську студентську Олімпіаду.

inclusiv stud konf 1

Відкрила засідання та привітала його учасників декан Факультету спеціальної та інклюзивної освіти доктор педагогічних наук, професор Шеремет Марія Купріянівна

inclusiv stud konf 2 inclusiv stud konf 3

inclusiv stud konf 4