Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Круглий стіл «Дуальна система освіти – європейський досвід»

Круглий стіл «Дуальна система освіти – європейський досвід»

24 квітня 2019 року відбувся Круглий стіл «Дуальна система освіти – європейський досвід», на якій з доповіддю виступив професор з Італії, президент АЕDE (Assocsation Europeenne des Enseinants – «Європейська асоціація викладачів») Сільвано Марселья. Він поділився особливостями впровадження та технологій реалізації так званої «дуальної» системи в Італії та інших європейських країнах.

Італійський професор попередньо зустрівся  з адміністрацією університету, де проректор з навчально-методичної роботи, професор Р.М. Вернидуб,  проректор з міжнародних зв’язків, професор В.Г. Лавриненко, декан факультету природничо-географічної освіти та екології Г.В. Турчинова представили іноземному науковцю досягнення та здобутки НПУ імені М.П. Драгоманова та обговорили потенційні плани на майбутнє щодо співпраці в аспекті дуальної освіти.

There is no image or category is unpublished or not authorized