Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Відійшов у вічність почесний доктор НПУ імені М.П. Драгоманова Мирослав Михайлович Скорик

На 82-му році життя відійшов у кращий світ відомий український композитор, почесний професор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Мирослав Скорик.

Метр української класичної музики, справжній професіонал своєї справи, видатний музикознавець, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, кандидат мистецтвознавства, академік Академії мистецтв України, співголова Спілки композиторів України (2006–2010), художній керівник Київської опери (2011-2016), викладач Київської консерваторії. У творчому доробку Маестро знаменита на увесь світ «Мелодія», опера «Мойсей» за однойменною поемою І. Франка, балети «Перехрестя», «Каприси» та ін.

Колектив університету висловлює щире співчуття колегами, рідним та близьким Мирослава Михайловича.  Це величезна втрата для всієї України!

«Музику потрібно писати так, щоб люди хотіли її слухати», – переконував М. Скорик. Пам'ять про Вас збережеться на віки у Ваших безсмертних творах. Світла Вам пам’ять та вічний спокій!

scoryk 1

Пресслужба університету