Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / "Філософія натуральних чисел"

"Філософія натуральних чисел"

23 вересня 2020 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбувся спільний семінар Міждисциплінарного центру систем НПУ імені М.П. Драгоманова й кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь фізико-математичного факультету університету. Доповідав директор Міждисциплінарного центру систем НПУ імені М.П. Драгоманова професор Юрій Григорович Кондратьєв на тему "Філософія натуральних чисел", представивши авдиторії множину натуральних чисел у філософському осмисленні.

seminar1

У пошуках та проведенні містків між двома давніми науками – математикою та філософією – учасникам семінару були представлені комбінаторні перетворення, виникнення поліномів Ньютона та ін.

seminar 2

То чи є якийсь об’єкт, який зможе об’єднати математиків і філософів в одне наукове дослідження? Це запитання залишилося відкритим для обговорення на наступних міждисциплінарних семінарах.

Запрошуємо до обговорення та спільних пошуків.

Пресслужба університету