Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Навчально-методичний центр інформує

Навчально-методичний центр інформує

Відповідно до поданої звітної документації координаторами зі сприяння працевлаштування студентів та випускників від факультетів університету про зимовий випуск освітнього ступеня «Магістр» випускників 2019 року маємо такі результати:

Результати працевлаштування випускників 2019 року у %

diagram 1

Випускники університету у відповідності до чинного законодавства мають можливість самостійно обирати перше робоче місце з урахуванням власних побажань та потенційного роботодавця або продовжувати кар’єрний шлях, який обрали під час навчання.

Результати працевлаштування у % випускників 2019 р.н., які навчалися за рахунок державного бюджету

diagram 2

Результати працевлаштування у % випускників 2019 р.н., які навчалися за кошти фізичних осіб та юридичних осіб

diagram 3

Потужно організована робота університету у 2019 році має показник 81% працевлаштованих випускників, які надалі матимуть можливість кар’єрного зростання, та є високим показником роботи організаційно-методичного відділу та найактивніших факультетів - природничо-географічної освіти та екології, іноземної філології та історичної освіти.

Навчально-методичний центр