Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Спогади про навчальний рік від студактиву факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка

Команда творчих укрфілівців підготувала відео про те, як вони провели свій навчальний рік. Невгамовні, активні, творчі та креативні! Наші укрфілівці – найкращі!

За підтримки викладачів студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка провели багато зустрічей, створили безліч вражаючих проєктів та задумали ще більше планів для реалізації. Незважаючи на карантин, укрфілівська родина вчергове довела, що немає перепон для масштабної роботи та активної позиції в усіх сферах!

Давайте ще раз переживемо разом з ними ці щасливі моменти! Приємного переглялу! Відео >>>

Пресслужба університету