Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Студенти НПУ імені М.П. Драгоманова переконані, що криза – це насамперед можливість для професійних зрушень і особистісного розвитку

Вітаємо студентів факультету педагогіки і психології (декан факультету ­– професор Тарас Олефіренко,  завідувач кафедри образотворчого мистецтва – професор Олена Шевнюк) з черговою перемогою на міжнародній арені.

Третьокурсниця Анастасія Мірошниченко (номінація «Сучасне мистецтво») та другокурсник Олександр Романюк (номінація «Графічне мистецтво») вибороли 1 місце, а магістр Олександра Падушина (номінація «Живопис») – 2 місце на Міжнародному творчому конкурсі дітей і молоді «TOGETHER FOR FUTURE», що проходив за підтримки мерії чеського міста Румбурк під патронатом мера м.Румбурк Люмира Куса. Вони стали переможцями серед понад 5 тисяч учасників різних вікових груп з усіх європейських країн.

mirishnychenko                                                        romanyk

Анастасія Мірошниченко                                                                                                                  Олександр Романюк

Конкурс було організовано з метою допомоги дітям і молоді в подоланні кризової ситуації, що створилася в результаті пандемії нового коронавірусу COVID-19, підтримки творчої активності та зацікавленості молоді, збереження можливості спілкування, обміну досвідом і встановлення міжнародних творчих контактів в умовах ізоляції. Деталі тут >>>

Висока оцінка художнього рівня творчих робіт студентів НПУ імені М.П. Драгоманова є закономірним результатом плідної співпраці високопрофесійного колективу викладачів та молодої енергії активних і творчих студентів нашого університету.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів і досягнень, творчого вам натхнення та безмежних можливостей для реалізації своїх креативних ідей!

Пресслужба університету