Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / У драгоманівців ще одна перемога на конкурсі студентських наукових робіт

У драгоманівців ще одна перемога на конкурсі студентських наукових робіт

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Цивільна безпека. Безпека життєдіяльності» Нікуліна Єгора Олеговича, студента 4 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Сурдопедагогіка), який виборов ІІ місце.

Тема наукової роботи - «Вплив професійного стресу на стан серцево-судинної системи фахівців морської галузі».

Науковий керівник - Шмалєй Світлана Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри загально технічних дисциплін та охорони праці інженерно-педагогічного факультету.

Бажаємо переможцю та його науковому керівнику нових досягнень, наукових звершень, і, звичайно ж, перемог!

nikulin