Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціаліальності «Германські мови (англійська, німецька)»

Вітаємо студентку 5 курсу групи 11 анмф спеціальності 035 Філологія Наталію Леонідівну Плюту, яка виборола Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Германські мови (англійська, німецька)».

Тема наукової роботи – «Вербалізація адресант-ідентифікуючих категорій у політичному дискурсі сучасного американського прес-секретаря Білого дому (на прикладі мовлення Кейлі Макінані та Шона Спайсера)».

Науковий керівник Калитюк Лілія Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської філології факультету іноземної філології.

Бажаємо нових наукових досягнень та перемог!

pluta 1

Пресслужба університету