Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт з фізики та астрономії

Вітаємо Урсул Катерину Володимирівну, студентку 3 курсу фізико-математичного факультету спеціальності 014 «Середня освіта (Фізика)», яка виборола Диплом ІІІ ступеня на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з фізики та астрономії у 2020/2021 навчальному році, який відбувся у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника (м.Івано-Франківськ, 8 квітня 2021 р.).

Тема наукової роботи – «Фізико-механічні властивості полімерних нанокомпозитів поліхлортрифторетилен - діоксид олова».

ursula

Науковий керівник - кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри загальної та прикладної фізики фізико-математичного факультету.

rokutskyj

Бажаємо нових успіхів, досягнень та перемог!

Пресслужба університету