Вітання стипендіату!

Розглянувши подання президії Національної академії наук України щодо кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих вчених та подання колегій міністерств і президій національних академій наук України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, президія Комітету з державних премій України у галузі науки і техніки постановив призначити 149 стипендій та продовжити виплату 166 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених у тому числі і доктору юридичних наук, професору кафедри теорії та історії держави і права, факультету політології та права, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Ользі Володимирівні Токарчук.

vit s 1

Керівництво і колектив університету щиро вітають Ольгу Володимирівну з цим визначним звершенням!

Факультет політології та права