Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Запрошуємо взяти участь у StartUp Semester від Підприємницького клубу університету "Dragomanov StartUp Club"!

Передбачено три он-лайн зустрічі завдяки колаборації між YEP та Startup Club для занурення у стартап екосистему!

Для кого?
студентів НПУ, які:
активні та готові навчатися новому,
прагнуть стати частиною стартап-руху,
мають якусь інноваційну або бізнес-ідею,
мають цікаву ідею щодо вирішення певної проблеми,
готові самостійно створювати власне життя і не плисти за течією!

Коли і що буде?
24.04.2020 о 12:00 Part 1. Startup basics. From zero to hero.
29.04.2020 о 16:00 Part 2. From idea to validation. Product-market fit.
06.05.2020 о 16:00 Part 3. Startup Meetup

На живих вебінарах поговоримо про:
можливості створення освітніх стартапів та розберемо шлях найуспішніших на теренах України та світу;
створення концепції та продукту стартапу та як визначити його дійсну корисність для споживачів;
побудову промови перед менторами та інвесторами під час пітчінгу, найуспішніші та не успішні виступи;
стартап-досвід випускниці НПУ, її стартап у Китаї вартістю 1 млн доларів та її стартап в Україні, що спільного та різного у запуску стартапу у різних куточках світу.
Для того, щоб долучитися до стартап семестру необхідно поставити "ПІДУ" на сторінці заходу (https://www.facebook.com/events/845700752615224/) та отримати у приватні повідомлення запрошення доєднатися до вебінарної кімнати.
Чекаємо на вас з нетерпінням!
Долучайтесь - буде надзвичайно! ;)

Координаторка Підприємницького клубу НПУ ім. М.П, Драгоманова "Dragomanov StartUp Club" Бех Ю.В.