Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

olimpiada   

   По всій Україні розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за переліком напрямів та спеціальностей. 

     Ось наші перші переможці:

   

 

 


  Студент факультету природничо-географічної освіти та екології Денис Полтавченко виборов ІІІ місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Українська мова», яка проходила на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського  

 Poltavchenko

 

 

 

 

    У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика» для класичних та педагогічних вищих навчальних закладів, що проходив 14-17 березня на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, перемогу цьогоріч здобули:

 

YaroshkoАнтон Ярошко, студент фізико-математичного факультету, який посів ІІ місце в загальному заліку та І місце серед педагогічних ВНЗ

 

 

 

 

 

RotozeyАнастасія Ротозей, студентка фізико-математичного факультету, яка виборола ІІ місце серед педагогічних вишів нашої країни

 

 

 

 

 

    А 23 та 24 березня 2017 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Спеціальна освіта», де студенти факультету корекційної педагогіки та психології продемонстрували високий рівень фахової підготовки, що був відповідно відзначений членами журі:

І місце виборола Маргарита Слишко, студентка 4 курсу спеціальності «Психологія. Психологія (спеціальна, медична)»

Slyshko

 

 

 

 

 

 

SuhorivskaГрамотою «За прикладну спрямованість дослідження» була відзначена Іванна Суховірська, студентка 4 курсу спеціальності «Спеціальна освіта. Ортопедагогіка»

 

 

 

 

Грамота «За чіткість та аргументованість викладу матеріалу» була здобута Світланою Моренко, студенткою 1 курсу магістратури спеціальності «Спеціальна освіта. Сурдопедагогіка» 

Morenko

 

 

 

 

   

 

Щиро вітаємо студентів та викладачів, що сприяли таким високим науковим результатам!

Прес-служба університету

 

 

   

Короткі новини

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ

zakupivlyaНазва проекту: Підвищення енергоефективності навчальних корпусів Національного педагогічного університету ім. Драгоманова у Києві (частина проекту Вища освіта України)
Країна: Україна
Сектор: Енергоефективність
Джерела фінансування: НЕФКО, Університет ім. Драгоманова
Закупівля: Роботи, товари та послуги
Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлю
Дата випуску: 11 липня 2019 року

Детальніше...

Лист вдячності від нашої випускниці-представниці Китаю

china 1  У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова поглиблюється та розширюється співробітництво з провідними закладами вищої освіти світового простору. Задля підвищення ефективності навчально-освітньої  та науково-аналітичної діяльності, взаємообміну досвідом університет розгортає міжнародну співпрацю та активно розвиває міжнародні зв’язки.

Детальніше...

"День" запрошує до Літньої школи журналістики!

school 2019  Інформаційний партнер НПУ імені М.П. Драгоманова газета "День" проводить набір до XVII Літньої школи журналістики! Запрошуються талановиті та амбітні студенти, які пов'язують своє майбутнє з сучасною європейською журналістикою. Умови прийому - на сайті "Дня" (за посиланням - https://day.kyiv.ua/uk/article/litnya-shkola-zhurnalistyky-media/znak-yakosti).

    Поспішайте! Набір завершується! За необхідності надається гуртожиток на весь період навчання.

Прес-служба університету

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 327 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід