Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

DSC 000421 листопада 2013 року в Інституті розвитку дитини відбувся День Кар’єри. У рамках заходу організовано зустріч студентів І та ІІІ курсів напряму підготовки «Дошкільна освіта» з управлінцями галузі дошкільної освіти, представниками наукових установ, а також Ярмарок вакансій.

 Відкриваючи захід, директор Інституту розвитку дитини, кандидат філософських наук, професор Ірина Загарницька підкреслила, що важливими завданнями Інституту є організаційно-консультативна підтримка випускників, створення умов для спілкування студентів – молодих фахівців із провідними спеціалістами різних ланок галузі дошкільної освіти, соціокультурної сфери, представниками установ-роботодавців у режимі реального часу.

День Карʼєри, який вже традиційно організовується дирекцією спільно з Асоціацією випускників ІРД, дозволяє студентам відчути значні стартові можливості для власної професійної самореалізації, широкі перспективи працевлаштування, ознайомитися з переліком вакансій, отримати інформацію щодо умов роботи.

DSC 0128 

З вітальним словом до студентів звернувся доктор філософських наук, професор, політик, громадський діяч, радник ректора НПУ імені М. П. Драгоманова Микола Бойчук. Він відзначив, що випускник Драгоманівського вишу впевнено почуває себе на ринку праці, це конкурентноздатний фахівець, формування якого забезпечується зусиллями ректорату університету та висококваліфікованого професорсько-викладацького складу.

Про своє становлення в професії розповіла Тетяна Жиліна – випускниця університету, а нині – головний спеціаліст відділу дошкільної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. Тетяна Іванівна познайомила присутніх із структурою та напрямками діяльності Департаменту, пригадала свої перші кроки в роботі з дітьми дошкільного віку.

2 

 Перспективи наукового зростання окреслила Олена Острянська – кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України. Гостя озвучила напрямки досліджень лабораторії дошкільного виховання, надихнула студентів займатися науковою творчістю.

 Кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дитячої творчості, голова Науково-методичної ради Інституту розвитку дитини Галина Сухорукова розповіла про свій 40-річний науково-педагогічний досвід роботи та закликала студентів старанно вчитися.

DSC 0072 

У ході жвавого спілкування з аудиторією гості пригадали студентське життя, відповіли на запитання, що цікавили молодь.

Методист з питань дошкільної освіти науково-методичного центру Управління освіти Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Ольга Стрикун, спільно з представниками кадрової та методичної служб Управління освіти Святошинського району міста провели Ярмарок вакансій. Найкращі студенти старших курсів ознайомились із вакансіями, було проведено співбесіди, за результатами яких випускники будуть забезпечені першим робочим місцем.

Вл. інф.

   

Короткі новини

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ

zakupivlyaНазва проекту: Підвищення енергоефективності навчальних корпусів Національного педагогічного університету ім. Драгоманова у Києві (частина проекту Вища освіта України)
Країна: Україна
Сектор: Енергоефективність
Джерела фінансування: НЕФКО, Університет ім. Драгоманова
Закупівля: Роботи, товари та послуги
Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлю
Дата випуску: 11 липня 2019 року

Детальніше...

Лист вдячності від нашої випускниці-представниці Китаю

china 1  У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова поглиблюється та розширюється співробітництво з провідними закладами вищої освіти світового простору. Задля підвищення ефективності навчально-освітньої  та науково-аналітичної діяльності, взаємообміну досвідом університет розгортає міжнародну співпрацю та активно розвиває міжнародні зв’язки.

Детальніше...

"День" запрошує до Літньої школи журналістики!

school 2019  Інформаційний партнер НПУ імені М.П. Драгоманова газета "День" проводить набір до XVII Літньої школи журналістики! Запрошуються талановиті та амбітні студенти, які пов'язують своє майбутнє з сучасною європейською журналістикою. Умови прийому - на сайті "Дня" (за посиланням - https://day.kyiv.ua/uk/article/litnya-shkola-zhurnalistyky-media/znak-yakosti).

    Поспішайте! Набір завершується! За необхідності надається гуртожиток на весь період навчання.

Прес-служба університету

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 398 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід