Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

soc ol zast 19-20 квітня 2017 року на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна допомога».

    Проведення олімпіади, започатковане завідувачем кафедри соціальної політики факультету соціально-психологічних наук та управління, професором Аллою Ярошенко, знайшло підтримку і в інших провідних ВНЗ України: Кам'янець-Подільський національний університет імені Івaнa Oгієнкa, Київський університет імені Бориса Грінченка, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, Тернопільський національний економічний університет, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

    Урочисто відкрив та привітав усіх учасників олімпіади декан факультету соціально-психологічних наук та управління, професор Володимир Євтух.

soc ol 1

   Учасників привітали поважні члени журі: голова журі олімпіади – завідувач кафедри соціальної політики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, професор Алла Ярошенко; завідувач кафедри психології та соціальної роботи Тернопільського національного економічного університету, професор Анатолій Фурман; завідувач кафедри соціології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор Віталій Докаш; завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Кам'янець-Подільського національного університету імені Івaнa Oгієнкa, доцент Людмила Мельник; доцент кафедри соціальної політики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Тетяна Матвійчук; викладач кафедри соціальної політики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Марта Коновалова.

    Олімпіада пройшла у три тури: теоретичний, практичний та проектний. Студенти розв’язували тести, вирішували ситуації з актуальних питань сучасних соціальних реалій та презентували власний соціальний проект. Робота пройшла у дружній, творчій та інноваційній атмосфері, а підвівши підсумки, були оголошені результати. Урочисто вручив сертифікати та нагородив переможців олімпіади декан, професор В. Євтух. Він звернувся до усіх учасників як до переможців, які достойно показали і проявили себе, креативно представили дизайн і стали менеджерами своїх проектів. Всі учасники нагороджені сертифікатами за участь та відзначені грамотами у різних номінаціях.

soc ol 2

  Переможцями першої в Україні Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна допомога» стали:

І місцеВалентина Чернуха, студентка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, соціальний проект «Social House».

ІІ місцеСніжана Шемберко, студентка Тернопільського національного економічного університету, соціальний проект «Шлях до гармонії».

ІІІ місцеНаталія Мишевська, студентка Кам'янець-Подільського національного університету імені Івaнa Oгієнкa, соціальний проект «Мистецтво старіти».

soc ol 4

   Вітаємо переможців та їх наукових керівників, бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Прес-служба факультету соціально-

психологічних наук та управління

   

Короткі новини

Беріть участь у проекті «Доступна освіта 2019» та вигравайте грант на навчання

grantДля талановитих абітурієнтів створилиУ Вас є можливість отримати грант на навчання у розмірі 10 000 гривень в рамках творчого конкурсу “Доступна освіта 2019”.

Грант передбачає надання молоді можливості не перейматися за оплату освіти та присвятити себе якісному навчанню та самореалізації. Система заохочення талановитих студентів успішно діє у багатьох країнах світу, а в Україні представлена конкурсом “Доступна освіта 2019”. 

Детальніше...

Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету

inovation   Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки  Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань запрошують взяти участь у продовженні проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету».

Детальніше...

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ

zakupivlyaНазва проекту: Підвищення енергоефективності навчальних корпусів Національного педагогічного університету ім. Драгоманова у Києві (частина проекту Вища освіта України)
Країна: Україна
Сектор: Енергоефективність
Джерела фінансування: НЕФКО, Університет ім. Драгоманова
Закупівля: Роботи, товари та послуги
Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлю
Дата випуску: 11 липня 2019 року

Детальніше...

Лист вдячності від нашої випускниці-представниці Китаю

china 1  У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова поглиблюється та розширюється співробітництво з провідними закладами вищої освіти світового простору. Задля підвищення ефективності навчально-освітньої  та науково-аналітичної діяльності, взаємообміну досвідом університет розгортає міжнародну співпрацю та активно розвиває міжнародні зв’язки.

Детальніше...

"День" запрошує до Літньої школи журналістики!

school 2019  Інформаційний партнер НПУ імені М.П. Драгоманова газета "День" проводить набір до XVII Літньої школи журналістики! Запрошуються талановиті та амбітні студенти, які пов'язують своє майбутнє з сучасною європейською журналістикою. Умови прийому - на сайті "Дня" (за посиланням - https://day.kyiv.ua/uk/article/litnya-shkola-zhurnalistyky-media/znak-yakosti).

    Поспішайте! Набір завершується! За необхідності надається гуртожиток на весь період навчання.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 364 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід