Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

Nauka zast      14 – 19 травня в НПУ відзначали Тиждень науки. 15 травня відбулось пленарне засідання звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2017 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

Nauka 1

      Розпочалась робота засідання зі вступного слова ректора вишу Віктора Андрущенка, який зауважив, що попри складну матеріальну ситуацію у країні, недофінансування наукової сфери, університет все ж розвиває цю галузь, функціонують наукові школи з різних наукових напрямів, проводять дослідження в педагогіці, соціології, інклюзивній освіті, математиці, новітніх інформаційних технологіях та багатьох інших, викладачі друкуються в журналах, які індексуються в Scopus та Web of Science, захищають кандидатські та докторські дисертації, проходять стажування та обмінюються досвідом, як в українських, так і зарубіжних закладах вищої освіти, інших наукових установах. Окрему вдячність ректор висловив за підтримку та сприяння розвитку науки в університеті проректору з наукової роботи Григорію Торбіну та науковому відділу НПУ імені М. П. Драгоманова.

Nauka 2

        Ректор НПУ імені М. П. Драгоманова В. Андрущенко привітав грамотами та нагородами найкращих науковців університету 2018 року.

Nauka 3

        У ході пленарного засідання було заслухано кілька доповідей з актуальною і абсолютно різносторонньою тематикою. Зокрема, завідувач кафедри культурології НПУ імені М.П. Драгоманова, член-кореспондент  НАПН України, доктор філософських наук, професор В. Бондаренко закцентував увагу слухачів на назрілій останнім часом проблемі автокефалії православних в Україні, її розвиток протягом становлення української державності.

Nauka 4

     Декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, доктор педагогічних наук, професор В. Федоришин, який разом з представниками різних факультетів НПУ щойно повернулись з Бельгії та Праги, де працювали над реалізацією проекту з започаткування міжнародної співпраці та культурного обміну закладів вищої освіти України із європейськими університетами. Про результати роботи й розповів Василь Ілліч у доповіді про спільні цінності освіти та мистецтва України та Європи.

Nauka 5

       Не менш актуальною в умовах розвитку сучасної України була й доповідь доктора історичних наук, професора, декана факультету політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова Б. Андрусишина, який повідав аудиторії про проблему революції та «громадянської війни» в сучасній українській історіографії.

Nauka 6

     З особливим зацікавленням драгоманівці слухали доповідь кандидата педагогічних наук, доцента, заступника декана факультету інформатики НПУ імені М. П. Драгоманова О. Струтинської, яка розповідала про перспективи використання робототехніки в освітній галузі.

Nauka 7

       Доповідь супроводжувала наочна демонстрація роботів, яку представив магістрант факультету інформатики.

Nauka 8       А ті, хто цікавиться освітніми програмами Європейського Союзу, мали можливість отримати інформацію з перших уст, від доктора філософських наук, доцента кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграціїМ. Нестерової, яка ділилась досвідом розробки та впровадження модуля Жана Моне.

Nauka 9       Підвівши підсумки та зазначивши основні результати наукових досліджень, проректор з наукової роботи Григорій Торбін подякував професорсько-викладацькому складу, а також молодим науковцям – студентам та аспірантам за активну наукову роботу та зроблений ними внесок в українську та світову науку.

Nauka 10

     Протягом тижня на факультетах проводились пленарні та секційні засідання, де кожен з науковців мав можливість представити власні напрацювання  та поділитися результатами з колегами та однодумцями.

   Крім цього, у рамках Днів науки в НПУ було проведено Радою молодих вчених міжуніверситетський круглий стіл «Відкрита  наука», де розглядали найактуальніші питання сьогодення, з якими зіштовхуються молоді науковці – вплив концепції «Відкрита наука» на освіту і науку в Європі та Україні, публікації молодих вчених у міжнародних журналах, проблеми академічної мобільності молодих вчених та проекти ЄС «Еразмус+», а також нові вимоги до здобувачів вчених звань та наукових ступенів. До обговорення долучилися державні експерти Міністерства освіти і науки України, представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Національного університету водного господарства та природокористування, Інституту математики НАН України, Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН України.

Vidk nauka 7

Прес-служба університету

 

   

Короткі новини

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ

zakupivlyaНазва проекту: Підвищення енергоефективності навчальних корпусів Національного педагогічного університету ім. Драгоманова у Києві (частина проекту Вища освіта України)
Країна: Україна
Сектор: Енергоефективність
Джерела фінансування: НЕФКО, Університет ім. Драгоманова
Закупівля: Роботи, товари та послуги
Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлю
Дата випуску: 11 липня 2019 року

Детальніше...

Лист вдячності від нашої випускниці-представниці Китаю

china 1  У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова поглиблюється та розширюється співробітництво з провідними закладами вищої освіти світового простору. Задля підвищення ефективності навчально-освітньої  та науково-аналітичної діяльності, взаємообміну досвідом університет розгортає міжнародну співпрацю та активно розвиває міжнародні зв’язки.

Детальніше...

"День" запрошує до Літньої школи журналістики!

school 2019  Інформаційний партнер НПУ імені М.П. Драгоманова газета "День" проводить набір до XVII Літньої школи журналістики! Запрошуються талановиті та амбітні студенти, які пов'язують своє майбутнє з сучасною європейською журналістикою. Умови прийому - на сайті "Дня" (за посиланням - https://day.kyiv.ua/uk/article/litnya-shkola-zhurnalistyky-media/znak-yakosti).

    Поспішайте! Набір завершується! За необхідності надається гуртожиток на весь період навчання.

Прес-служба університету

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 404 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід