Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

kruglyystil2  6 листопада 2018 року на засіданні круглого столу «Сучасні виклики якості освіти: європейський вимір» відбулось обговорення результатів стажування викладачів НПУ імені М.П.Драгоманова в Університеті Палацького (Чеська Республіка).

    Модератором зустрічі стала Тетяна Матусевич, начальник відділу міжнародних зв’язків. Розпочався круглий стіл вітальними словами організаторів та проректорів університету. Зокрема, проректор з міжнародних зв’язків Володимир Лавриненко у вступному слові актуалізував усім учасникам важливість питання якості освіти, оскільки вона є центральною темою будь-якого університету, а Університет Палацького саме розпочав роботу з підтримки якості освіти університетів України. «Для обміну досвідом до чеського університету завітали викладачі НПУ імені М.П.Драгоманова, а про результати цієї поїздки ми сьогодні і поговоримо», – зазначив Володимир Григорович. Наступним спікером виступив проректор з навчально-методичної роботи Роман Вернидуб, який наголосив на цінності та важливості того досвіду, що набули наші викладачі, перебуваючи за кордоном. Роман Михайлович зауважив, що це має сприяти підвищенню якості освітніх послуг та вдосконаленню освітніх програм в університеті. Проректор з наукової роботи Григорій Торбін зазначив, що без достатньої науково-дослідної роботи якісна освіта є неможливою, адже вони нерозривно пов’язані між собою. Також Григорій Мирославович подякував усім організаторам та учасникам круглого столу, тому що такі обговорення є справді важливими та необхідними.

kruglyystil1  Після цього учасники могли прослухати доповідь Оксани Струтинської, заступника декана з наукової та міжнародної діяльності факультету інформатики, про європейський досвід управління якістю в закладах вищої освіти.

kruglyystil3  Далі Оксана Требенко, заступник декана з наукової та науково-методичної роботи фізико-математичного факультету, розповіла про акредитацію освітніх програм в Чехії.

kruglyystil4  Марія Коновалова, доцент кафедри соціальної політики резюмувала результати стажування, розглянувши поширені проблеми забезпечення якості навчальних програм на прикладі досвіду університету Палацького.

kruglyystil5   Заслухавши доповіді та обговоривши окремі найбільш дискусійні питання, учасники круглого столу розглянули рекомендації з можливим подальшим впровадженням їх у діяльність НПУ імені М.П.Драгоманова.

kruglyystil6

Прес-служба університету

   

Короткі новини

У Києві відбудеться форум молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS»

sturtupday   З 20 по 23 травня 2019 року Київським молодіжним центром заплановано проведення форуму молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS». Мета заходу – розробити перспективну інформаційну платформу для виявлення та заохочення найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються громадськими організаціями, молодіжними ініціативами та рухами.

Детальніше...

У Карпатах зводять сучасний навчально-виробничий комплекс столичного університету імені Драгоманова

synevyr   Плани ректора Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктора Андрущенка і директора НПП «Синевир» Миколи Дербака завжди реалізовуються, бо затребувані й потрібні науці та захисту природи Карпат.

  Уже кілька років триває тісна й обопільно вигідна співпраця між Національним природним парком «Синевир» і столичним Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова. Нещодавно ректор вишу Віктор Андрущенко розповів про плани діяльності на території цієї природоохоронної установи. Адже союз двох державних структур, які спільними зусиллями чимало роблять для популяризації та розвитку Тереблянської долини, щедро засіває ниву екологічну й освітню.

   Деталі на сторінках газети «Голос України» або ж за посиланням http://www.golos.com.ua/article/316856

Прес-служба університету

Запрошуємо на Ярмарок вакансій 2019

vakansiya     НПУ імені М.П. Драгоманова дбає про своїх випускників, а тому щороку навесні проводить Ярмарок вакансій, де кожен студент (уже майже випускник) має можливість познайомитися з потенційними роботодавцями – представниками різних компаній, невимушено поспілкуватися та почути відповіді на всі свої запитання, дізнатись про умови працевлаштування і, можливо, знайти роботу своєї мрії.

Детальніше...

Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи»

philisophy    14 - 17 травня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбудеться Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи».

Детальніше...

Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів

388976 1    З 13 до 18 травня 2019 року в НПУ імені М.П. Драгоманова проходитиме Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2018 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

     13 травня 2019 р. об 11:00 відбудеться загальноуніверситетське пленарне засідання у Блакитній залі цен7трального корпусу університету. Початок реєстрації о 10:00.

     Протягом тижня на факультетах університету також проходитимуть пленарні та секційні засідання.

Програма звітно-наукової конференції, аспірантів та докторантів (пленарні та секційні засідання)

Повний звіт НПУ імені М.П. Драгоманова про наукову роботу у 2018 році 

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 530 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід