Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

pochesnyi zast  До когорти почесних професорів нашого університету увійшов видатний біохімік, американський професор з Державного університету штату Нью-Йорк в Онеонті Михайло Калинський. На урочистому засіданні Вченої ради Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова 14 лютого 2019 року йому було вручено академічну мантію та диплом почесного професора.

pochesnyi 1

    Ректор університету професор Віктор Андрущенко познайомив американських гостей з університетом, його науковими школами та видатними науковцями, почесними професорами та докторами, відзначив високу якість освітніх послуг, яку забезпечує професорсько-викладацький склад університету, зауважив, що студенти-драгоманівці – творчі, активні, відповідальні, патріотичні і креативні особистості. І колектив Драгоманівського університету радо прийме ще одного члена до своєї великої родини, аби люди, які працюють за кордоном, активно підтримували українське суспільство, допомагали в розбудові діаспори та підтримували українську людність, яка живе на території України.

pochesnyi 2     У своїй промові Михайло Калинський подякував за надану можливість та підкреслив особисту значущість цієї відзнаки для нього, а також відзначив, що в НПУ імені М. П. Драгоманова сформована національна еліта, ядро нації, без якої не може існувати успішна держава. «Ви сформували єдність навчання й наукової діяльності як один із золотих принципів і зосередились саме на проблемах розвитку демократичної держави», – зазначив почесний професор. 

pochesnyi 3     

    Привітав пана Михайла декан факультету політології та права Богдан Андрусишин, позитивно відзначивши ту діяльність, яку він проводить як співпрацю, яку повинні робити і роблять представники української діаспори чи українського етносу, що розсіяний по світу, оскільки він є членом Наукового товариства імені Т. Г. Шевченка. Михайло Іванович опублікував близько 200 наукових праць, які отримали позитивні відгуки в Америці та Європі, та здійснив значний внесок у розвиток біологічної науки.

pochesnyi 4     Відчуття урочистості заходу надавало неповторне виконання  музичних композицій Національним заслуженим академічним народним хором України імені Григорія Верьовки під керівництвом Зеновія Корінця.

pochesnyi 5Прес-служба університету

   

Короткі новини

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

den nezalezhnosti    Шановні студенти, викладачі і співробітники університету! Від імені ректорату щиро вітаю нашу велику Драгоманівську родину з 28-ю річницею Незалежності України!

Детальніше...

Міжнародна наукова конференція «Український мовний світ у слов’янському всесвіті»

conference     Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Український мовний світ у слов’янському всесвіті», що відбудеться 28-29 листопада 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 9, конференц-зал центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова).

До участі в конференції запрошуємо філологів, педагогів, методистів. Тези доповідей будуть опубліковані в Матеріалах Міжнародної наукової конференції, статті – в фаховому виданні «Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 10: Проблеми граматики і лексикології української мови». Довідкова інформація за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Інформаційний лист >>>

Прес-служба університету

Жіноча команда з футзалу НПУ - бронзові призери Чемпіонату Європи серед університетів

fut zal zast    Драгоманівська родина зустріла жіночу команду футзалісток НПУ імені М.П. Драгоманова–бронзових призерок Чемпіонату Європи серед університетських команд та привітала їх з перемогою.

Детальніше...

До уваги абітурієнтів! ДОДАТКОВИЙ НАБІР НА НАВЧАННЯ!

uvaga    Національний педагогічний університет імені Михайла Петровича Драгоманова оголошує додатковий набір за кошти фізичних та/або юридичних осіб за всіма освітніми ступенями вищої освіти, зокрема:

Детальніше...

Шановні вступники!

uvaga vstupn    До уваги абітурієнтів! Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 31 липня 2019 року. Чекаємо на Вас!

   Перелік документів необхідних для вступу:

  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія ІПН (індивідуальний податковий номер); Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Списки рекомендованих осіб  

списки

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 412 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід