Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

epif zast   Блаженніший митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній став почесним доктором Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Церемонія вручення диплома та академічної мантії відбулась 7 березня 2019 року на урочистому засіданні Вченої ради університету.

epif 1   На урочистості завітали третій Президент України, голова Наглядової ради університету Віктор Ющенко, ректор Київської православної богословської академії, випускник нашого університету Олександр Трофимлюк, український політик та підприємець Олексій Івченко, український учений, релігієзнавець, народний депутат України Віктор Єленський та багато інших почесних гостей. 

epif 2

   На початку засідання ректор університету професор Віктор Андрущенко представив гостям здобутки та перемоги Драгоманівської родини як лідера серед педагогічних закладів вищої освіти України, зазначивши, що хоч і йдемо ми всі різними шляхами, проте рухаємося все ж до однієї істини. Цією істиною є Людина, яка зростає і формується як Особистість, такими є наші студенти, а вони у нас – найкращі!

epif 2a

    Віктор Ющенко відзначив: «Для нашого університету є великою честю, коли до імені почесних, достойних умів нашої нації сьогодні додається ім’я Блаженнішого Епіфанія. Це було мудрим рішенням запросити до кола почесних докторів таку людину».

epif 3

  Проректор університету професор Григорій Торбін виголосив рішення Вченої ради, відзначивши внесок почесного гостя у виховання в молоді любові до рідної держави і народу, в духовний розвиток студентства. 

epif 4

   Після чого відбувся кульмінаційний момент заходу – митрополиту Епіфанію одягнули академічну мантію та вручили диплом почесного доктора НПУ імені М.П. Драгоманова.

epif 5

   Почесний доктор НПУ імені М. П. Драгоманова Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній у своїй промові висловив щиру вдячність усім членам Вченої ради за таке високе звання і за цю велику честь. Митрополит Епіфаній згадав про давню історію української православної церкви та зазначив, що перші кроки до її незалежності було зроблено ще майже тисячу років тому, в часи Ярослава Мудрого, тому те, що відбувається зараз, є цілком закономірним.

epif 6

   Привітав новоспеченого почесного доктора проректор університету професор Ігор Вєтров, який зазначив, що вчителя та священнослужителя об’єднує слово як Божий дар, як засіб мистецького освоєння світу, як інструмент впливу. Ігор Георгійович наголосив, що на посаді ректора Київської православної богословської академії максимально виявилися здібності митрополита Епіфанія як керівника та педагога, співпраця з нашим університетом розширила простір для різноманітних досліджень, а тому, завершуючи, проректор сказав просто: «άξιος – достойний».

epif 7

   Вишуканості та ще більшої урочистості події надало музичне привітання почесному доктору у виконанні Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки.

epif 8

epif 10

epif 9

Прес-служба університету

   

Короткі новини

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

den nezalezhnosti    Шановні студенти, викладачі і співробітники університету! Від імені ректорату щиро вітаю нашу велику Драгоманівську родину з 28-ю річницею Незалежності України!

Детальніше...

Міжнародна наукова конференція «Український мовний світ у слов’янському всесвіті»

conference     Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Український мовний світ у слов’янському всесвіті», що відбудеться 28-29 листопада 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 9, конференц-зал центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова).

До участі в конференції запрошуємо філологів, педагогів, методистів. Тези доповідей будуть опубліковані в Матеріалах Міжнародної наукової конференції, статті – в фаховому виданні «Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 10: Проблеми граматики і лексикології української мови». Довідкова інформація за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Інформаційний лист >>>

Прес-служба університету

Жіноча команда з футзалу НПУ - бронзові призери Чемпіонату Європи серед університетів

fut zal zast    Драгоманівська родина зустріла жіночу команду футзалісток НПУ імені М.П. Драгоманова–бронзових призерок Чемпіонату Європи серед університетських команд та привітала їх з перемогою.

Детальніше...

До уваги абітурієнтів! ДОДАТКОВИЙ НАБІР НА НАВЧАННЯ!

uvaga    Національний педагогічний університет імені Михайла Петровича Драгоманова оголошує додатковий набір за кошти фізичних та/або юридичних осіб за всіма освітніми ступенями вищої освіти, зокрема:

Детальніше...

Шановні вступники!

uvaga vstupn    До уваги абітурієнтів! Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 31 липня 2019 року. Чекаємо на Вас!

   Перелік документів необхідних для вступу:

  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія ІПН (індивідуальний податковий номер); Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Списки рекомендованих осіб  

списки

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 362 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід