Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

portret000     Шевченківські дні вже традиційно не оминули й нашого університету. Студенти різних факультетів взяли участь, організували та провели низку заходів, присвячених 205-й річниці від Дня народження Великого Кобзаря.

    Зокрема, оригінально відзначили цю дату на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка: кафедра української літератури організувала поетичний батл «Шевченко без кожуха», де всі охочі могли продекламувати поезію Тараса Григоровича, а також прочитати власні твори про Великого поета. Тим часом, студенти факультету провели свій #Шевchen_llange – конкурс відеодекламації віршів Кобзаря з публікацією в соцмережах.

taras205 1   На факультеті педагогіки та психології студенти спеціальності «Образотвоче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» вшанували пам'ять великого Кобзаря своєю творчістю: ілюстраціями до творів Тараса Григоровича та майстерними мовними коментарями під час їх презентації аудиторії.

taras205 3    Студенти факультету соціально-економічної освіти тут дещо розділилися. Частина відзначила ці дні більш традиційно, проте не менш цікаво: разом з друзями із факультету психології вони взяли участь у круглому столі, присвяченому 205 річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, який проходив у Національному музеї історії України.

taras205 2     А ще одна частина студентів цього факультету разом із представниками факультету менеджменту освіти і науки вирішили познайомитися з іншим Шевченком, без вусів та шапки. Тому залюбки відвідали гала-концерт цьогорічного конкурсу Ше.Пісня, що відбувся в колонній залі КМДА та проходив під егідою Всеукраїнського фестивалю Тараса Шевченка «Ше.Fest». Там студенти змогли сповна насолодитися піснями на слова Кобзаря в обробці сучасних музикантів, а також продекламувати вірші поета й навіть отримати за це подаруночки.

taras205 4     Любимо й шануємо творчість та постать Тараса Григоровича, а тому радо відзначаємо шевченківські дні, щороку вигадуючи для цього щось нове, сучасне та цікаве.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу

kruglyy stil    Шановні колеги! Запрошуємо науковців, викладачів, студентів, аспірантів до участі в роботі круглого столу на тему «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу» 29 травня об 11.00. в ауд. 238 (зал засідань ректорату), за участю директора Тбіліського інституту міжнародних відносин Олександра Русетського.

Контактний телефон для інформації: 234 37 60

 

Відділ міжнародного співробітництва

Вітаємо з перемогою!

doshkilna 1   22-24 травня 2019 року в натхненній атмосфері Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди за участі потужної команди високопрофесійного журі відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Серед студентів освітнього рівня бакалавр  (54 учасника)  перше місце виборола студентка IV курсу Юлія Коваль, підтвердивши високий рівень драгоманівської школи підготовки фахівців для системи дошкільної освіти.

Детальніше...

Шановні студенти, запрошуємо долучитися до опитувань!

ureport ukr 520   ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект  U-Report. Це швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 473 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід