Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

olimp ukr fil zast   Цього року факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П.Драгоманова втретє поспіль мав честь проводити ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, що тривав із 15 до 18 квітня 2019 року. Олімпіада зібрала 72 студенти-учасники із 38 класичних та педагогічних університетів не лише України, але й філологів-україністів з Сегедського університету (Угорщина), з яким у нашого факультету вже понад 20 років тривають дружні і плідні стосунки.

olimp ukr fil 1

   Урочисте відкриття олімпіади оголосив декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, доктор філологічних наук, професор А. В. Висоцький, який передав учасникам теплі вітання від ректора НПУ імені М.П. Драгоманова, академіка НАПН України В. П. Андрущенка. Перемог та впевненості у своїх знаннях учасникам побажали члени журі, яке цього року представляли поважні науковці з різних університетів країни та вчені НАН України.

olimp ukr fil 2

    Випробування проходило в  два тури. 16.04 – з української літератури, а 17.04. – з української мови. Господарі підготували цікаву програму дозвілля для студентів-учасників. Так, у перший змагальний день до учасників завітав відомий письменник і видавець Іван Андрусяк, який не лише познайомив студентів із власною творчістю, але й розкрив поки що секрет для українського читача – він перший з українських дитячих письменників номінований на аналог Нобелівської премії в галузі дитячої літератури імені Андерсена.

olimp ukr fil 3

olimp ukr fil 4

    А 17 квітня відбулася екскурсія до музею видатних діячів української культури на виставку «Лесь Курбас. Березіль. З архіву Ірини Стешенко».

    Найочікуванішим був останній день олімпіади, адже усі: і учасники, і члени журі – чекали підведення остаточних підсумків та оголошення переможців.

  За рейтингом отриманих балів призові місця вибороли: Багай Тереза Ярославівна (Львівський національний університет імені Івана Франка), Смирнов Олександр Валентинович (Запорізький національний університет), Мельничук Наталія Володимирівна (Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»), Тинкович Марія Віталіївна (Уманський державний педагогічний університет імені П. Тичини), Щербина Аліна Романівна (Херсонський державний університет) – ІІІ місце.

olimp ukr fil 5

   ІІ місце цього року посіла Мельник Ганна Григорівна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).

   Переможцем ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2018 – 2019 н.р. з української мови та літератури року стала студентка Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова  Ярошенко Мирослава Юріївна, яка набрала найбільшу кількість балів, здобувши І місце.

olimp ukr fil zast

    Щиро вітаємо переможців!

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу

kruglyy stil    Шановні колеги! Запрошуємо науковців, викладачів, студентів, аспірантів до участі в роботі круглого столу на тему «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу» 29 травня об 11.00. в ауд. 238 (зал засідань ректорату), за участю директора Тбіліського інституту міжнародних відносин Олександра Русетського.

Контактний телефон для інформації: 234 37 60

 

Відділ міжнародного співробітництва

Вітаємо з перемогою!

doshkilna 1   22-24 травня 2019 року в натхненній атмосфері Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди за участі потужної команди високопрофесійного журі відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Серед студентів освітнього рівня бакалавр  (54 учасника)  перше місце виборола студентка IV курсу Юлія Коваль, підтвердивши високий рівень драгоманівської школи підготовки фахівців для системи дошкільної освіти.

Детальніше...

Шановні студенти, запрошуємо долучитися до опитувань!

ureport ukr 520   ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект  U-Report. Це швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 599 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід