Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

school soc lider zast   На початку травня цього року на території Національного природного парку «СИНЕВИР» (с. Колочава, Закарпаття) за сприянням ректора університету проф. В.П. Андрущенка, підтримки проф. Г.М. Торбіна, проф. І.Т. Горбачука, проф. М.С. Корця, проф. В.Б. Євтуха, проф. О.Г. Карпенко та ефективної допомоги Є.В. Біденка відбулась літня програма розвитку лідерського потенціалу студентів «Школа SOCIAL лідерства – STUDENT», яка зібрала більше півсотні учасників закладів вищої освіти (НПУ імені М.П.Драгоманова, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Одеський національний політехнічний університет, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), залучених фахівців соціальної сфери  та громадських діячів для проведення інтелектуального Квесту «Глобальні цілі сталого розвитку» за підтримки Представництва ООН в України.

 

   Висловлюємо щиру вдячність за гостинність та згуртованість колективу Навчально-наукової бази «Синевир» під керівництвом Анатолія Юрійовича Дербака за можливість проведення Літньої програми Школи  в мальовничому куточку Закарпаття з чистим повітрям, природним джерелом мінеральної води, чаруючим гірським краєвидом.

   Учасники Школи висловлюють  вдячність директору НПП «СИНЕВИР» Миколі Юрійовичу Дербаку за можливість розміщення Локацій Квесту «Глобальні Цілі сталого розвитку», проведення освітньо-екологічного туру «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT» та підтримку студентського лідерського руху.

school soc lider 1

   Успішність організації та проведення тренінгових занять, майстер-класів, дискусій, спікерських дебатів було забезпечено організаторами (керівники школи Д. Бибик та І. Савельчук), командою тренерів (Д. Бибик, І. Савельчук, В. Сироватко, І. Івженко,) та спікерів (А.Вовк, Т.Бак), які створили неформальне середовище й умови для розвитку лідерського потенціалу учасників.

  Літня Програма «Школи Social лідерства–Student» факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова була успішно реалізована завдяки активності студентської молоді, що здобувала навички та компетенції соціальних лідерів, розкривала нові можливості для розвитку власного лідерського потенціалу, зокрема у сфері сталого розвитку. Тому успішність проведення інтелектуального Квесту з Глобальної програми ООН до 2030 року «Цілі сталого розвитку» цілком залежало від партнерської співпраці організаторів Школи з командою волонтерів Представництва ООН та Благодійної організації «Інститут Благодійності».

school soc lider 2

   Цей Квест показав, що це інтелектуальне змагання команд, учасники яких повинні виконувати на швидкість заздалегідь підготовлені завдання, відповідно до ключових напрямів сталого розвитку, яких сьогодні дотримуються усі країни світу.

  Можливість не тільки виявити найкращі практики у сфері сталого розвитку, а й запропонувати шляхи пришвидшення розвитку лідерства завдяки спіральній динаміці була реалізована учасниками Школи у тренінговій діяльності під керівництвом Ірини Савельчук.

  Команда Школи, на думку Дар'ї Бибик, продовжує працювати над розширенням можливостей неформальної платформи з розвитку лідерського потенціалу, тому повідомляємо про запуск «Програми для майбутніх лідерів» від студентів-учасників Ірини Шандар, Вікторії Амеліна, Анастасії Сіврук.

school soc lider 3

   Отримання сертифікатів учасниками Літньої Школи тільки підтвердили їх активну лідерську позицію та прояв власного інтелектуально-творчого потенціалу, що надало сподівання організаторам та тренерам продовжувати зусилля щодо формування умов з поширення студентського лідерського руху НПУ ім. М.П. Драгоманова.

  Ми вдячні всім організаторам, учасникам і тренерам за активну участь у роботі Літньої Школи, за спонсорську підтримку ТОВ «Моршинська» та партнерську взаємодію Представництву ООН в Україні та  Благодійній організації «Інститут Благодійності».  

school soc lider 4

Керівництво «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT»,

Наукове товариство НПУ імені М.П. Драгоманова

   

Короткі новини

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ

zakupivlyaНазва проекту: Підвищення енергоефективності навчальних корпусів Національного педагогічного університету ім. Драгоманова у Києві (частина проекту Вища освіта України)
Країна: Україна
Сектор: Енергоефективність
Джерела фінансування: НЕФКО, Університет ім. Драгоманова
Закупівля: Роботи, товари та послуги
Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлю
Дата випуску: 11 липня 2019 року

Детальніше...

Лист вдячності від нашої випускниці-представниці Китаю

china 1  У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова поглиблюється та розширюється співробітництво з провідними закладами вищої освіти світового простору. Задля підвищення ефективності навчально-освітньої  та науково-аналітичної діяльності, взаємообміну досвідом університет розгортає міжнародну співпрацю та активно розвиває міжнародні зв’язки.

Детальніше...

"День" запрошує до Літньої школи журналістики!

school 2019  Інформаційний партнер НПУ імені М.П. Драгоманова газета "День" проводить набір до XVII Літньої школи журналістики! Запрошуються талановиті та амбітні студенти, які пов'язують своє майбутнє з сучасною європейською журналістикою. Умови прийому - на сайті "Дня" (за посиланням - https://day.kyiv.ua/uk/article/litnya-shkola-zhurnalistyky-media/znak-yakosti).

    Поспішайте! Набір завершується! За необхідності надається гуртожиток на весь період навчання.

Прес-служба університету

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 390 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід