Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

blag akcia zast   Актуальним та соціально значущим завданням сьогодення є профілактика соціального сирітства. На перший план виходить підготовка студентів педагогічних університетів до професійної діяльності. Педагог нової формації, професіонал дошкільної освіти – це духовно розвинена, творча особистість, що має здатність до рефлексії, витривалості. Тим більше кордоцентризм, філософія серця – домінанта та основна риса української ментальності. «Гуманне суспільство можуть  створити тільки гуманні люди» – ці слова Василя Сухомлинського актуальні для нашої реальності.

 

   Тому такою важливою і повчальною була участь студентів та колективу кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості (завідувач кафедри А. Цвєткова) факультету педагогіки і психології (декан В. Бондар) в благодійній акції «Дитинство: крок у майбутнє».

blag akcia 1

   21 травня студенти 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» та представники кафедри (В. Гальченко, Р. Шулигіна, Є. Мельничук) завітали одразу до двох дитячих будинків: «СОС – Дитяче містечко» (м. Бровари) та «Надія» (с. Мокрець Броварського району). Студенти організували справжнє свято: привезли дітям подарунки, веселі конкурси, захоплюючу театралізовану виставу, а головне – свою любов та увагу. Вихованці Дитячого містечка в обмін на усмішки та цікаві розваги поділилися своїми талантами: Сашко продемонстрував, як вправно катається нa скейті, а Анюта занурила всіх у світ сучасного танцю.

   Такими ж дотепними, активними й відкритими виявилися діти в дитячому будинку «Надія». Разом зі студентками малята залюбки грали, розгадували завдання квесту, пригощалися смаколиками та ділилися власними мріями на майбутнє. Віримо, що воно у цих щирих і добрих дітлахів буде світлим та успішним.

   Дорогою додому кожен обмірковував побачене, ділився враженнями та пережитими емоціями. Отримавши досвід спілкування з дітьми, починаєш розуміти, що насправді важливо. Тому хочеться звернутися до всіх небайдужих людей: давайте будемо жити в любові та радості й творити добро!

blag akcia 2

   Після такої акції студенти повертаються з іншою свідомістю, починають аналізувати, передбачати, створювати позитивні емоційні педагогічні ситуації та успішно їх виконувати, формується критичне педагогічне мислення, що стає підґрунтям для моральної та психолого-педагогічної підтримки дитини.

  Саме через гуманістичне сприйняття, через досвід благодійності збагачується внутрішній світ студентства, формується професійна компетентність, гідність громадянина України, створюється інтелігенція незалежної та вільної держави. Майбутній вихователь стає активним учасником формування інтелектуально-духовного генофонду нації.

Колектив кафедри педагогіки і психології

дошкільної освіти та дитячої творчості

   

Короткі новини

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ

zakupivlyaНазва проекту: Підвищення енергоефективності навчальних корпусів Національного педагогічного університету ім. Драгоманова у Києві (частина проекту Вища освіта України)
Країна: Україна
Сектор: Енергоефективність
Джерела фінансування: НЕФКО, Університет ім. Драгоманова
Закупівля: Роботи, товари та послуги
Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлю
Дата випуску: 11 липня 2019 року

Детальніше...

Лист вдячності від нашої випускниці-представниці Китаю

china 1  У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова поглиблюється та розширюється співробітництво з провідними закладами вищої освіти світового простору. Задля підвищення ефективності навчально-освітньої  та науково-аналітичної діяльності, взаємообміну досвідом університет розгортає міжнародну співпрацю та активно розвиває міжнародні зв’язки.

Детальніше...

"День" запрошує до Літньої школи журналістики!

school 2019  Інформаційний партнер НПУ імені М.П. Драгоманова газета "День" проводить набір до XVII Літньої школи журналістики! Запрошуються талановиті та амбітні студенти, які пов'язують своє майбутнє з сучасною європейською журналістикою. Умови прийому - на сайті "Дня" (за посиланням - https://day.kyiv.ua/uk/article/litnya-shkola-zhurnalistyky-media/znak-yakosti).

    Поспішайте! Набір завершується! За необхідності надається гуртожиток на весь період навчання.

Прес-служба університету

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 492 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід