Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

novgorod zast    Культурна практика – ключовий елемент суспільного, гуманітарного розвитку, який дозволяє долучитись до всього духовного й мистецького багатства світової цивілізації, зберігати і збагачувати власну історико-культурну спадщину у всьому її різноманітті. Актуальність її значення для студентів та функціональність в освітньому просторі університету було обговорено ректоратом університету на чолі з ректором Віктором Андрущенком на Науково-практичній конференції «Значення культурної практики в освітньому процесі університету», проведеної в Новгород-Сіверському 31 травня – 1 червня 2019 року.

    Драгоманівська делегація, яка включала в себе і викладачів, і студентів, й адміністрацію університету, мала змогу познайомитися з північним краєм України та її визначними пам’ятками. Вони відвідали заснований у ХІ ст. на пагорбі над заплавою річки Десна Спасо-Преображенський монастир, спустилися у корпус на льохах ХVI – XVII ст., підземний хід якого давав змогу захисникам під час облоги вийти непоміченими за межі монастиря ХІ ст., зупинились біля пам’ятного знаку на честь 350-ї річниці обрання гетьманом Лівобережної України Дем’яна Ігнатовича в м. Новгород-Сіверському 17 грудні 1668 року, а також завітали до музею, присвяченому одному з найцікавіших та найтаємничіших творів в давній українській літературі – «Слову о полку Ігоревім».

novgorod 1novgorod 2novgorod 3novgorod 4novgorod 5    Не оминули увагою і пам’ятник дружині князя Ігоря Ярославні, встановлений у 80-х рр. ХХ ст. на честь тисячоліття Новгорода-Сіверського.

novgorod 6   Дякуємо екскурсоводу за змістовну екскурсію та чудові враження, отримані від неї. Новгород-Сіверський зачарував усіх своїми прекрасними краєвидами, тишею природи та історичними пам’ятками.
   Щиро дякуємо міському голові Олегу Анатолійовичу Бондаренку та керуючому справами виконавчого комітету міської ради Людмилі Миколаївні Ткаченко за гостинність та щиру зустріч, а історичному місту бажаємо розвитку, процвітання та збереження надзвичайних архітектурних пам’яток, важливих для майбутніх поколінь.

novgorod zast

Прес-служба університету

 

   

Короткі новини

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу

kruglyy stil    Шановні колеги! Запрошуємо науковців, викладачів, студентів, аспірантів до участі в роботі круглого столу на тему «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу» 29 травня об 11.00. в ауд. 238 (зал засідань ректорату), за участю директора Тбіліського інституту міжнародних відносин Олександра Русетського.

Контактний телефон для інформації: 234 37 60

 

Відділ міжнародного співробітництва

Вітаємо з перемогою!

doshkilna 1   22-24 травня 2019 року в натхненній атмосфері Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди за участі потужної команди високопрофесійного журі відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Серед студентів освітнього рівня бакалавр  (54 учасника)  перше місце виборола студентка IV курсу Юлія Коваль, підтвердивши високий рівень драгоманівської школи підготовки фахівців для системи дошкільної освіти.

Детальніше...

Шановні студенти, запрошуємо долучитися до опитувань!

ureport ukr 520   ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект  U-Report. Це швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 833 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід