Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

obzhynky    30 серпня 2019 року відбулось розширене засідання Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова, присвячене підведенню підсумків роботи університету за минулий навчальний рік, визначенню пріоритетних завдань на наступний та нагородження переможців рейтингового оцінювання діяльності факультетів, кафедр і викладачів.

    Ректор НПУ імені М.П. Драгоманова професор Віктор Андрущенко у виступі зазначив: «Я уважно вивчив короткі звіти деканів та керівників служб і скажу відверто: пишаюсь колективом, який у неймовірно складних умовах зберігає лідерську планку педагогічної освіти, утримує заклад у когорті найкращих університетів держави і європейського простору педагогічної освіти». У звіті ректор відзначив плідну роботу кожного факультету за різними напрямками: освітнім, науковим, виховним, міжнародної співпраці та ін., згадав ті заходи та події, які мали значний позитивний резонанс у суспільстві. Крім цього, Віктор Петрович окреслив низку завдань, які має вирішити колектив в поточному році. Першим і головним серед них визначив модернізацію навчального процесу в контексті виконання проєкту «Нова українська школа». Також університет за активної участі студентів має розпочати Всеукраїнський рух за вивчення мови, утвердити цей процес як високо відповідальну й престижну державну справу. Окресливши перспективи майбутньої діяльності університету, ректор повідомив і про визнання успіхів колективу на державному рівні, оскільки у цьому році за заслуги перед українським народом університет нагороджено високою державною нагородою – Грамотою Верховної Ради України. В. Андрущенко привітав усіх співробітників з цією нагородою й подякував за сумлінну працю та високу державну відповідальність.

    За підсумками рейтингового оцінювання діяльності факультетів, кафедр та викладачів університету у 2018-2019 н.р. та на підставі рішення загальноуніверситетської експертної комісії було відзначено та нагороджено почесними відзнаками переможців у різних номінаціях.

У номінації «Кращий з організаційної роботи у 2018-2019 навчальному році» відзначено:

 • Робота громадської організації співробітниківГорбачука Івана Тихоновича, голову профкому співробітників, заслуженого працівника освіти України, кандидата фізико-математичних наук, професора;
 • Кадрова роботаЖижко Тетяну Анатоліївну, начальнику Центру по роботі з персоналом – начальника відділу кадрів, заслуженого працівника освіти України, доктора філософських наук, професора;
 • Фінансово-економічна робота Яремчук Ганну Григорівну, завідувачу відділу казначейських операцій;
 • Господарсько-технічна робота Воловенка Володимира Миколайовича, начальника технічно-експлуатаційного відділу;
 • Робота комендантів Волошину Ніну Іванівну, коменданта гуманітарного корпусу;
 • Робота Служби ректоратуБіденка Євгена Вікторовича, помічника ректора;
 • Культурно-мистецька роботаСавченко Ірину Віталіївну, директора Центру культури та мистецтв, заслуженого працівника культури України, кандидата філологічних наук, професора;
 • Робота громадської організації студентів Цибіна Станіслава Григоровича, голову профкому студентів, кандидата політичних наук;
 • Навчальна роботаРоманчук Аллу Іллівну, заступнику завідувача навчального відділу, кандидата педагогічних наук;
 • Міжнародна діяльністьМатусевич Тетяну Володимирівну, начальнику відділу міжнародних зв’язків, кандидата філософських наук;
 • Навчально-наукова роботаБоднар Ксенію Анатоліївну, завідувача відділу аспірантури та докторантури, кандидата філософських наук, доцента.

У номінації «Викладач у 2018-2019 навчальному році» відповідно до загальноуніверситетських рейтингів викладачів університету 2018 – 2019 н.р. визначено переможцями:

3 місцеЯрошенко Аллу Олександрівну – завідувача кафедри соціальної політики факультету соціально-економічної освіти, доктора філософських наук, професора;

2 місце – Шута Миколу Івановичу – завідувачу кафедри загальної та прикладної фізики фізико-математичного факультету, академіка НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора фізико-математичних наук, професора;

1 місце – Дем’яненко Наталію Миколаївну – завідувача кафедри педагогіки і психології вищої школи факультету менеджменту освіти та науки, заслуженого працівника освіти України, доктора педагогічних наук, професора.

У номінації «Кращий з наукової роботи у 2018-2019 навчальному році»:

3 місцеТокарчук Ольгу Володимирівну – доцента кафедри теорії та історії держави і права факультету політології та права, кандидата юридичних наук;

2 місце Савельєва Володимира Леонідовича – декана факультету менеджменту освіти та науки, доктора історичних наук, професора;

1 місце – Кондратьєва Юрія Григоровича – професора кафедри методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи фізико-математичного факультету, доктора фізико-математичних наук.

У номінації «Кращий студент-науковець у 2018-2019 навчальному році» відповідно до результатів загальноуніверситетського рейтингу студентів-науковців в 2018 -2019 н.р. визначено переможцем Кінаш Ганну Федорівну – студентку факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

Грамотами НПУ імені М.П.Драгоманова нагороджено:

Зацерковну Олену Петрівну – провідного фахівця відділу організації наукових досліджень;

Кучера Володимира Івановича – начальника юридичного відділу, заслуженого юриста України;

Ромашевську Ольгу Костянтинівну – маляра;

Козлова Сергія Сергійовича – заступника директора студмістечка;

Радченко Людмилу Іванівну – провідного спеціаліста відділу кадрів;

Савенкову Людмилу Василівну – директора Наукової бібліотеки, заслуженого працівника культури України, кандидата педагогічних наук, професора.

У номінації «Краща кафедра у 2018-2019 навчальному році» нагороджено:

3 місце – кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості;

2 місце – кафедра математики і теорії та методики навчання математики;

1 місце – кафедра стилістики української мови.

У номінації «Кращий факультет з міжнародного співробітництва у 2018-2019 навчальному році» перемогу здобули:

3 місце

 • факультет фізичного виховання, спорту і здоров’я;
 • факультет соціально-економічної освіти;

2 місце – факультет спеціальної та інклюзивної освіти;

1 місце – факультет іноземної філології.

У номінації «Кращий факультет з роботи зі студентами у 2018-2019 навчальному році» нагороджено:

3 місце

 • факультет української філології та літературної творчості імені  Андрія Малишка;
 • факультет інформатики;

2 місце

 • факультет філософії та суспільствознавства;
 • інженерно-педагогічний факультет;

1 місце – факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського;

У номінації «Факультет у 2018-2019 навчальному році» переможцями стали:

3 місце – історичний факультет;

2 місце – фізико-математичний факультет;

1 місце – факультет природничо-географічної освіти та екології.

Абсолютним переможцем серед факультетів університету у номінації «Гран-Прі 2019 року» з врученням перехідного кубка став факультет психології.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Запрошуємо взяти участь у тренінгу для фахівців з трансферу технологій

training   Фундація Україна-США здійснює відбір фахівців з трансферу технологій для участі у тижневому англомовному тренінгу з питань захисту інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень.

  Тренінг буде проходити на базі американських університетів та наукових інститутів в штаті Джорджія (США) з 14 по 21 грудня 2019 року.

Детальніше...

Громадське обговорення

grom obgov    26 вересня 2019 року о 12.00  у залі засідань Вченої ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9; ауд. 231) відбудеться громадське обговорення  роботи Р16 «Життєвий світ і психологічна безпека людини в умовах суспільних змін» (автори: к.психол.н Слюсаревський М.М., д.психол.н Найдьонова Л.А., д.психол.н. Титаренко Т.М., д.психол.н. Татенко В.О., д.психол.н. Горностай П.П., д.психол.н. Кочубейник О.М., к.філос.н. Лазоренко Б.П.).

 

Прес-служба університету

УВАГА! Нові можливості для студентів педагогічних спеціальностей!

univers     У межах реалізації спільного проекту «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині» та програми академічної мобільності оголошується конкурсний відбір двох кандидатур на курс «Навчання на свіжому повітрі та навчання через досвід у школах та дитячих садках» на весняний семестр 2020р. в Університеті Південно-Східної Норвегії.

ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ КАНДИДАТИ, ЯКІ МАЮТЬ:

-  високий рівень академічних досягнень;

-   володіння англійською мовою на високому рівні (В2-С1);

-   вік старше 18 років;

-   наявність біометричного паспорта.

Детальніше...

Тиждень програми Erasmus+

Erasmus    З 4 по 8 листопада 2019 року в Україні відбудеться тиждень програми Erasmus+. Усім охочим взяти участь необхідно зареєструватись. Більше інформації за посиланням - http://erasmusplus.org.ua/en/news/2551-international-erasmus-week-in-ukraine-4-8-11-19-the-registration-is-open.html?fbclid=IwAR1GkY0XDIg1E08yCnmfoKW0aieTz33rdvc7reCNALFmRYn5LZY6pjzq9p0

                       Відділ міжнародного співробітництва

Науково-дослідницьке стажування в Канаді

Mitacs    Організація Mitacs запрошує студентів 2-3 курсу університетів на науково-дослідницьке стажування в Канаді в 2020 році.

Ознайомитися з проектами можна за посиланням - www.bit.ly/2Yllw9l

Щоб подати заявку на участь у конкурсі Вам необхідно:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Списки рекомендованих осіб  

списки

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 443 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід