Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

posvata zast    3 вересня 2019 року у Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у студенти.

     Ведучими свята стали народні артисти України, професори НПУ імені М.П.Драгоманова Тамара Стратієнко та Андрій Демиденко.

posvata 1

posvata 2

    Серед запрошених гостей – президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, поет, перекладач, голова Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Павло Михайлович Мовчан, директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Валерій Биков, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих Нелля Ничкало, український підприємець, заступник голови Наглядової ради університету Олексій Івченко, представники громадських організацій та державних інституцій.

posvata 3

     З вітальним словом до студентів-першокурсників звернувся ректор університету, член-кореспондент НАН України, академік АПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, кавалер державних нагород та урядових відзнак Віктор Андрущенко, який зазначив: «Випускника-драгоманівця можна зустріти скрізь – у школі і в університеті, у складі керівництва Адміністрації Президента України і серед депутатів Верховної Ради, в Уряді і в численних органах місцевого самоуправління, на телебаченні і радіо. І де б вони не працювали, скрізь і всюди вони утверджують дух високої української державності, дух творчості і свободи, дух величі людини і гуманістичних цінностей. Такими станете і ви, бо обрали саме той університет, який торує дорогу до успіху, добробуту і щастя, зрощує добре, вічне, справедливе. Вам належить майбутнє. Тож дерзайте, навчайтесь, зростайте, а університет вам допоможе».

posvata 4

    Ключ від Країни Знань та Студентський квиток студентам-першокурсникам вручив президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень. Після чого за традицією університету першокурсники виголосили Клятву студента-драгоманівця.

posvata zast

     Найфеєричнішою частиною дійства, без сумніву, стала концертна програма. Своїм виконанням українських та італійських композицій зачаровували народний артист України, професор Олександр Гурець, народна артистка України, професор Ольга Чубарєва, народний артист України, професор Андрій Демиденко та студент факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Даниїл Клягін. Аудиторію приємно вразив виступ студента Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, лауреата міжнародних конкурсів і фестивалів Данила Лисенка, який продемонстрував неймовірну вправність у цирковому номері з кільцями.  Проте найбільш неочікуваним став виступ військового духового оркестру адміністрації державної спеціальної служби транспорту (диригент – Микола Смаль): синхронні рухи під час гри на інструментах, філігранна майстерність виконання та неймовірна інтерпретація усім знайомих класичних та сучасних мелодій змушували глядачів завмерти, споглядаючи дійство на сцені.

posvata 5

posvata 6

posvata 7

posvata 8

posvata 9

   І вже напевно у залі не знайшлось би жодного, хто залишився байдужим після хореографічної композиції «Запорожці» та гопака у виконанні Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки (художній керівник та головний диригент - народний артист України,  професор Зеновій Корінець).

posvata 10

posvata 11

posvata 12

    Щиро вдячні кожному, хто долучився до нашого свята і подарував вихор приємних емоцій нашим першокурсникам, батькам та гостям, які до нас завітали.

     Дорогі першокурсники! Успішного вам навчання, щасливої, пізнавальної, цікавої т а веселої дороги до Країни Знань!

posvata 13

posvata 14

posvata 15

posvata 16

posvata 17

 

Прес-служба університету

Фото Юлії Герасимчук та Віктора Сачка

   

Короткі новини

Запрошуємо взяти участь у тренінгу для фахівців з трансферу технологій

training   Фундація Україна-США здійснює відбір фахівців з трансферу технологій для участі у тижневому англомовному тренінгу з питань захисту інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень.

  Тренінг буде проходити на базі американських університетів та наукових інститутів в штаті Джорджія (США) з 14 по 21 грудня 2019 року.

Детальніше...

Громадське обговорення

grom obgov    26 вересня 2019 року о 12.00  у залі засідань Вченої ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9; ауд. 231) відбудеться громадське обговорення  роботи Р16 «Життєвий світ і психологічна безпека людини в умовах суспільних змін» (автори: к.психол.н Слюсаревський М.М., д.психол.н Найдьонова Л.А., д.психол.н. Титаренко Т.М., д.психол.н. Татенко В.О., д.психол.н. Горностай П.П., д.психол.н. Кочубейник О.М., к.філос.н. Лазоренко Б.П.).

 

Прес-служба університету

УВАГА! Нові можливості для студентів педагогічних спеціальностей!

univers     У межах реалізації спільного проекту «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині» та програми академічної мобільності оголошується конкурсний відбір двох кандидатур на курс «Навчання на свіжому повітрі та навчання через досвід у школах та дитячих садках» на весняний семестр 2020р. в Університеті Південно-Східної Норвегії.

ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ КАНДИДАТИ, ЯКІ МАЮТЬ:

-  високий рівень академічних досягнень;

-   володіння англійською мовою на високому рівні (В2-С1);

-   вік старше 18 років;

-   наявність біометричного паспорта.

Детальніше...

Тиждень програми Erasmus+

Erasmus    З 4 по 8 листопада 2019 року в Україні відбудеться тиждень програми Erasmus+. Усім охочим взяти участь необхідно зареєструватись. Більше інформації за посиланням - http://erasmusplus.org.ua/en/news/2551-international-erasmus-week-in-ukraine-4-8-11-19-the-registration-is-open.html?fbclid=IwAR1GkY0XDIg1E08yCnmfoKW0aieTz33rdvc7reCNALFmRYn5LZY6pjzq9p0

                       Відділ міжнародного співробітництва

Науково-дослідницьке стажування в Канаді

Mitacs    Організація Mitacs запрошує студентів 2-3 курсу університетів на науково-дослідницьке стажування в Канаді в 2020 році.

Ознайомитися з проектами можна за посиланням - www.bit.ly/2Yllw9l

Щоб подати заявку на участь у конкурсі Вам необхідно:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Списки рекомендованих осіб  

списки

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 430 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід