Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

1419343943 003 mitung

   23 грудня 2014 року відбулася Всеукраїнська акція протесту профспілок у зв’язку з антисоціальними ініціативами Уряду.

Тисячі працівників бюджетної сфери та студенти пікетували Парламент у зв'язку з наступом Уряду на конституційні права працюючих при формуванні Державного бюджету України на 2015 рік. Зокрема, йшла мова про обмеження соціальних прав громадян щодо оплати праці, виплати стипендій, соціального захисту, пенсійного забезпечення, охорони здоров’я, освіти.

Метою акції було привернути увагу народних депутатів України, Уряду, громадськості та ЗМІ до негативних для українського народу соціальних наступів Уряду щодо бюджетних обмежень, порушення трудових та соціальних прав людини праці.

Учасниками Всеукраїнської акції протесту профспілок стали представники всеукраїнських профспілок, регіональних профоб’єднань, підвідомчих установ, інших національних профоб’єднань та громадських організацій.

Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий наголосив, що причиною різкої соціальної напруги в трудових колективах стали чергові ініціативи Кабінету Міністрів України щодо соціальних і трудових обмежень, відсутність реального соціальногодіалогу з профспілками з Програми діяльності Уряду і проекту Державного бюджету на 2015 рік. Саме це і спонукало до проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок.

Понад 10 тисяч працівників освіти вийшли на пікет з вимогою до Уряду не економити на освітянських зарплатах та не вносити зміни до законодавчих актів, якими передбачено істотне звуження багатьох соціальних гарантій для працівників галузі. Педагоги прийшли із транспарантами з гаслами: «Освітянам – гідну зарплату!», «Досить урізань! Освітяни на межі злиднів!»,«Від уряду сюрприз – ціни вгору – зарплата вниз».

Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь у своєму виступі на мітингу біля Верховної Ради зауважив, щоантисоціальні перспективи Уряду передбачають зменшення термінів обов’язкового навчання у загальноосвітніх навчальних закладах до 9 років; підвищення тижневого навантаження педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (з 18 до 20 годин з 1 липня 2015 року), збільшення навантаження вихователям з 30 годин на тиждень до 36 годин, збільшення наповнюваності класів ЗНЗ: не повинна бути нижчою 20 учнів, а у містах обласного значення та м. Києві – не менше 30. Також планується підвищення стажу для призначення пенсії за вислугу років на 7 років; скасування виплати стипендії всім студентам (крім дітей-сиріт, дітей-інвалідів, осіб, що мають сім’ї з дітьми) з 1 вересня 2015 року.

Олександр Яцунь переконаний, що ці та інші антикризові рішення, розроблені Урядом, які пропонують освітянам «затягнути паски» до стабілізації ситуації в країні, призведуть до бідності освітян. Прийняття та введення в дію зазначених ініціатив спричинить руйнацію освітньої галузі, закриття навчальних закладів, падіння престижності педагогічної праці та погіршить умови для здобуття якісної освіти. У зв’язку з цим Голова Профспілки освітян столиці передав лист Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману з вимогами освітян Києва щодо недопущення внесення антисоціальних змін до Конституції, законів України та нормативно-правових актів Уряду.

Очільник Київської міської Профспілки освітян заявив, що у разі ігнорування Кабінетом Міністрів України вимог працівників освіти та впровадження антисоціальних заходів, скасування гарантій фінансового забезпечення галузі освіти, жорсткого звуження трудових, соціально-економічних прав та гарантій освітян наполягати на входженні Федерації профспілок України та Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України в колективний трудовий спір, який може закінчитися страйком.

Учасники акції прийняли Резолюцію, в якій закликали керівництво держави: дбати про свій народ, радитися з народом та остерігатися недовіри народу, - тільки тоді влада стане справді демократичною і народною владою!

   

Короткі новини

У Києві відбудеться форум молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS»

sturtupday   З 20 по 23 травня 2019 року Київським молодіжним центром заплановано проведення форуму молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS». Мета заходу – розробити перспективну інформаційну платформу для виявлення та заохочення найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються громадськими організаціями, молодіжними ініціативами та рухами.

Детальніше...

У Карпатах зводять сучасний навчально-виробничий комплекс столичного університету імені Драгоманова

synevyr   Плани ректора Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктора Андрущенка і директора НПП «Синевир» Миколи Дербака завжди реалізовуються, бо затребувані й потрібні науці та захисту природи Карпат.

  Уже кілька років триває тісна й обопільно вигідна співпраця між Національним природним парком «Синевир» і столичним Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова. Нещодавно ректор вишу Віктор Андрущенко розповів про плани діяльності на території цієї природоохоронної установи. Адже союз двох державних структур, які спільними зусиллями чимало роблять для популяризації та розвитку Тереблянської долини, щедро засіває ниву екологічну й освітню.

   Деталі на сторінках газети «Голос України» або ж за посиланням http://www.golos.com.ua/article/316856

Прес-служба університету

Запрошуємо на Ярмарок вакансій 2019

vakansiya     НПУ імені М.П. Драгоманова дбає про своїх випускників, а тому щороку навесні проводить Ярмарок вакансій, де кожен студент (уже майже випускник) має можливість познайомитися з потенційними роботодавцями – представниками різних компаній, невимушено поспілкуватися та почути відповіді на всі свої запитання, дізнатись про умови працевлаштування і, можливо, знайти роботу своєї мрії.

Детальніше...

Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи»

philisophy    14 - 17 травня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбудеться Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи».

Детальніше...

Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів

388976 1    З 13 до 18 травня 2019 року в НПУ імені М.П. Драгоманова проходитиме Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2018 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

     13 травня 2019 р. об 11:00 відбудеться загальноуніверситетське пленарне засідання у Блакитній залі цен7трального корпусу університету. Початок реєстрації о 10:00.

     Протягом тижня на факультетах університету також проходитимуть пленарні та секційні засідання.

Програма звітно-наукової конференції, аспірантів та докторантів (пленарні та секційні засідання)

Повний звіт НПУ імені М.П. Драгоманова про наукову роботу у 2018 році 

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Відео буклет  

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 474 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід