Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   
В Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова в різні роки навчалися студенти-спортсмени, які досягли найвищої майстерності, а саме:
2009 р.
Майстри спорту України міжнародного класу
1.  Щербатих Ольга- МСУМК зі спортивної  гімнастики (Інститут фізичного виховання та спорту).
2.  Костюченко Марина- МСУМК зі спортивної гімнастики (Інститут фізичного виховання та спорту).
3.  Ясинський Денис - МСУМК зі спортивної акробатики (Інститут фізичного виховання та спорту).
4.  Білоглазова Юля - МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
5.  Бех Андрій - МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
7.  Приходько Ірина - МСУМК з боротьби на поясах (Інститут фізичного виховання та спорту).
8.  Сергієнко Марина - МСУМК зі спортивної гімнастики (Інститут фізичного виховання та спорту).
9.  Песоцька Маргарита - МСУМК з настільного тенісу (Інститут іноземної філології).
10. Степаненко 1-й курс ФВ   - МСУМК з настільного тенісу (Інститут фізичного виховання та спорту).
11. Туряниця Іван -  МСУМК з боротьби на поясах (Інститут педагогіки та психології).
12. Сорокотяга Кирил - МСУМК з боротьби на поясах (Інститут соціології, психології та управління).
Заслужені майстри спорту України
1. Попов Сергій -ЗМС зі спортивної  акробатики (випускник Інституту фізичного виховання та спорту 2008 р. і має право на виступи за Університет на рік).
2. Щербак Микола -ЗМС зі спортивної акробатики (випускник Інституту фізичного виховання та спорту 2008 р. і має право на виступи за Університет на рік).
3.  Калита Катерина - ЗМС  зі спортивної  акробатики (Інститут фізичного виховання та спорту).

2008 р.
Майстри спорту України міжнародного класу
1.  Онищенко Неля - МСУМК з боксу (Інститут історичної освіти)
2.  Закладний Геннадій - МСУМК з настільного тенісу (Інститут фізичного виховання та спорту).
3.  Щербатих Ольга - МСУМК зі спортивної гімнастики (Інститут фізичного виховання та спорту).
4.  Білоглазова Юля - МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
5.  Бех Андрій - МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
6.  Морозов Станіслав - МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
7.  Волосожар Тетяна - МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
8.  Костюченко Марина- МСУМК зі спортивної гімнастики (Інститут фізичного виховання та спорту).
9.   Коптев Костянтин – МСУМК з боротьби на поясах (Інститут соціології, психології та управління).
10. Приходько Ірина – МСУМК з боротьби на поясах (Інститут фізичного виховання та спорту).
11. Білодід Геннадій -  МСУМК з боротьби дзюдо (Інститут фізичного виховання та спорту).
12. Сергієнко Марина - МСУМК зі спортивної  гімнастики (Інститут фізичного виховання та спорту).
Заслужені майстри спорту України
1. Попов Сергій -ЗМС  зі спортивної  акробатики (Інститут фізичного виховання та спорту).
2. Щербак Микола – ЗМС зі спортивної  акробатики (Інститут фізичного виховання та спорту).

2007 р.
Майстри спорту України міжнародного класу
1. Онищенко Неля - МСУМК з боксу (Інститут історичної освіти)
2. Закладний Геннадій -МСУМК з настільного тенісу (Інститут фізичного виховання та спорту).
3. Щербатих Ольга -МСУМК з спортивної гімнастики (Інститут фізичного виховання та спорту).
4. Білоглазова Юля – МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
5. Бех Андрій – МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
6. Костюченко Марина - МСУМК зі спортивної  гімнастики (Інститут фізичного виховання та спорту).
7. Дубицький Павло – МСУМК з карате  (Інститут фізичного виховання та спорту).
8.  Кубов Вадим - МСУМК з настільного тенісу (фізико-математичний Інститут )
9. Вербило Сергій -  МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
10. Задорожнюк Ганна - МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
11. Ковалевський – МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
Заслужені майстри спорту України
1. Попов Сергій -ЗМС  зі спортивної  акробатики (Інститут фізичного виховання та спорту).
2. Щербак Микола -ЗМС  зі спортивної  акробатики (Інститут фізичного виховання та спорту).

2006 р.
Майстри спорту України міжнародного класу
1. Онищенко Неля - МСУМК з боксу (Інститут історичної освіти)
2. Закладний Геннадій - МСУМК з настільного тенісу (Інститут фізичного виховання та спорту).
3. Щербатих Ольга - МСУМК з спортивної  гімнастики (Інститут фізичного виховання та спорту).
4. Білоглазова Юля - МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
5. Бех Андрій - МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
6. Морозов Станіслав – МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
7. Волосожар Тетяна – МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
8. Костюченко Марина -МСУМК з спортивної гімнастики (Інститут фізичного виховання та спорту).
Заслужені майстри спорту України
1. Попов Сергій - ЗМС  зі спортивної акробатики (Інститут фізичного виховання та спорту).
2. Щербак Микола - ЗМС зі спортивної акробатики (Інститут фізичного виховання та спорту).

2005 р.
Майстри спорту України
1. Шеремет Катерина - МС з міні-футболу (Інститут фізичного виховання та спорту).
2. Стрижак Артем - МС зі спортивного  орієнтування (Інститут фізичного виховання та спорту).
3. Кравчук Ярослав – МС з греблі на байдарках і каное (Інститут фізичного виховання та спорту).
Майстри спорту України міжнародного класу
1. Онищенко Неля - МСУМК з боксу (Інститут історичної освіти)
2. Закладний Геннадій - МСУМК з настільного тенісу (Інститут фізичного виховання та спорту).
3. Щербатих Ольга –МСУМК зі спортивної гімнастики (Інститут фізичного виховання та спорту).
4. Білоглазова Юля - МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
5. Бех Андрій - МСУМК з фігурного катання (Інститут фізичного виховання та спорту).
Заслужені майстри спорту України
1. Попов Сергій -ЗМС України зі спортивної акробатики (Інститут фізичного виховання та спорту).
2. Щербак Микола -ЗМС зі спортивної акробатики (Інститут фізичного виховання та спорту).

2004 р.
Майстри спорту України
1. Куликовський Ярослав - МС з бойового самбо (Інститут фізичного виховання та спорту).
2. Шевченко Олена - МС з вільної боротьби (Інститут фізичного виховання та спорту).
3. Кубов Вадим - МС з настільного тенісу (фізико-математичний Інститут )
4. Онищенко Неля –МС з боксу (Інститут історичної освіти)
5. Попов Сергій  - МС зі спортивної акробатики (Інститут фізичного виховання та спорту).
6. Грона Євген - МСУ з карате (Інститут фізичного виховання та спорту).
7. Грона Ігор – МСУ з карате (Інститут фізичного виховання та спорту).
8. Колосов Олег - МСУ зі спортивного  орієнтування (Інститут фізичного виховання та спорту).
Майстри спорту України міжнародного класу
1. Закладний Геннадій - МСУМК з настільного тенісу (Інститут фізичного виховання та спорту).

2003 р.
Майстри спорту України
1. Закладний Геннадій –МС з настільного тенісу (Інститут фізичного виховання та спорту).
Заслужені майстри спорту України
1. Цигульова Оксана - ЗМС  зі стрибків на батуті (Інститут фізичного виховання та спорту).
 
   

Короткі новини

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ

zakupivlyaНазва проекту: Підвищення енергоефективності навчальних корпусів Національного педагогічного університету ім. Драгоманова у Києві (частина проекту Вища освіта України)
Країна: Україна
Сектор: Енергоефективність
Джерела фінансування: НЕФКО, Університет ім. Драгоманова
Закупівля: Роботи, товари та послуги
Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлю
Дата випуску: 11 липня 2019 року

Детальніше...

Лист вдячності від нашої випускниці-представниці Китаю

china 1  У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова поглиблюється та розширюється співробітництво з провідними закладами вищої освіти світового простору. Задля підвищення ефективності навчально-освітньої  та науково-аналітичної діяльності, взаємообміну досвідом університет розгортає міжнародну співпрацю та активно розвиває міжнародні зв’язки.

Детальніше...

"День" запрошує до Літньої школи журналістики!

school 2019  Інформаційний партнер НПУ імені М.П. Драгоманова газета "День" проводить набір до XVII Літньої школи журналістики! Запрошуються талановиті та амбітні студенти, які пов'язують своє майбутнє з сучасною європейською журналістикою. Умови прийому - на сайті "Дня" (за посиланням - https://day.kyiv.ua/uk/article/litnya-shkola-zhurnalistyky-media/znak-yakosti).

    Поспішайте! Набір завершується! За необхідності надається гуртожиток на весь період навчання.

Прес-служба університету

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Відео буклет  

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 573 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід