Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

DSC 648917 жовтня 2016 року у колонній залі Київської міської державної адміністрації колектив Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, європейська освітянська спільнота, громадськість України та м. Києва відзначили 175 річницю від дня народження видатного вченого, педагога і громадського діяча – Михайла Петровича Драгоманова – патрона Драгоманівського вишу.

 

Серед почесних гостей заходу були представники влади, громадськості, політичної і письменницької еліти держави, духовні особи, закордонні гості і колеги, студентство.

З нагоди ювілею на адресу славетного університету Радник Президента України Юрій Богуцький виголосив вітання Президента України Петра Порошенка:

«Михайло Драгоманов відомий і шанований вчений, який попри гоніння царського і більшовицького режимів послідовно відстоював і проводив у життя українську національну ідею, національні традиції, обґрунтовував європейський вектор розвитку української культури, державності і народу.

 

Він системно обстоював права людини і конституціоналізм, політичні свободи людини і громадянина, передбачав формування федеративної республіки, конституційно-правові перетворення, спрямовані на ліквідацію абсолютизму, залишків російської феодально-кріпосницької системи, встановлення політичної свободи.

Він єднав і єднає сьогодні народи європейського простору, підкреслював значення і роль українців як великого історичного народу, якому під силу найбільш значимі прогресивні економічні, політичні і соціальні перетворення.

Цим величним заповітам слідує Національний педагогічний університет, який має його славетне ім’я. Колектив драгоманівців сіє вічне, добре, справедливе, формує високий патріотизм, готує вчителя, який відстоює національні інтереси і разом з тим об’єднує народи Європи в єдину і дружню родинну спільноту.

Ще раз вітаю вас із славетним ювілеєм Михайла Драгоманова. Зичу вам нових успіхів у науковій і педагогічній діяльності»

Зі щирим вітальним словом до громади звернулися Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень та президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

Високі нагороди та вітальні слова драгоманівцям і гостям свята висловила перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

По завершенні урочистої частини відбулася концертна програма у виконанні Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки.

Прес-служба університету 

Фото Сергія Крилатова

   

Короткі новини

Беріть участь у проекті «Доступна освіта 2019» та вигравайте грант на навчання

grantДля талановитих абітурієнтів створилиУ Вас є можливість отримати грант на навчання у розмірі 10 000 гривень в рамках творчого конкурсу “Доступна освіта 2019”.

Грант передбачає надання молоді можливості не перейматися за оплату освіти та присвятити себе якісному навчанню та самореалізації. Система заохочення талановитих студентів успішно діє у багатьох країнах світу, а в Україні представлена конкурсом “Доступна освіта 2019”. 

Детальніше...

Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету

inovation   Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки  Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань запрошують взяти участь у продовженні проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету».

Детальніше...

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ

zakupivlyaНазва проекту: Підвищення енергоефективності навчальних корпусів Національного педагогічного університету ім. Драгоманова у Києві (частина проекту Вища освіта України)
Країна: Україна
Сектор: Енергоефективність
Джерела фінансування: НЕФКО, Університет ім. Драгоманова
Закупівля: Роботи, товари та послуги
Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлю
Дата випуску: 11 липня 2019 року

Детальніше...

Лист вдячності від нашої випускниці-представниці Китаю

china 1  У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова поглиблюється та розширюється співробітництво з провідними закладами вищої освіти світового простору. Задля підвищення ефективності навчально-освітньої  та науково-аналітичної діяльності, взаємообміну досвідом університет розгортає міжнародну співпрацю та активно розвиває міжнародні зв’язки.

Детальніше...

"День" запрошує до Літньої школи журналістики!

school 2019  Інформаційний партнер НПУ імені М.П. Драгоманова газета "День" проводить набір до XVII Літньої школи журналістики! Запрошуються талановиті та амбітні студенти, які пов'язують своє майбутнє з сучасною європейською журналістикою. Умови прийому - на сайті "Дня" (за посиланням - https://day.kyiv.ua/uk/article/litnya-shkola-zhurnalistyky-media/znak-yakosti).

    Поспішайте! Набір завершується! За необхідності надається гуртожиток на весь період навчання.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

   

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті Один гість та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід