Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Інституційний розвиток міжнародної співпраці в НПУ імені М.П. Драгоманова

Інституційний розвиток міжнародної співпраці в НПУ імені М.П. Драгоманова

15 квітня 2021 року відділом по роботі з іноземними студентами за підтримки відділу міжнародних зв’язків було проведено воркшоп для представників факультетів, зацікавлених в залученні іноземних студентів "Актуальні проблеми залучення іноземних студентів".

Воркшоп було проведено по  результатам навчання співробітника відділу по роботі з іноземними студентами Зайцевої Олени на онлайн курсі International Student Recruitment: Methods and Strategies ("Набір іноземних студентів: методи і стратегії")  від NAFSA (Асоціації міжнародних діячів освіти) для університетів-учасників Академії лідерства з інтернаціоналізації завдяки мережі EducationUSA в Україні, яка оплатила навчання представників 20 українських університетів. Учасники воркшопу обговорили можливості, плани і проблеми розвитку набору іноземних студентів.

present 2 present 3

Відділ міжнародних зв'язків