Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Наказ ректора № 338 від 05 листопада 2020 р. «Про введення в дію Положення про атестацію працівників НПУ імені М.П.Драгоманова»

На виконання вимог статей 34, 36 Закону України «Про вищу освіту», рішення Вченої ради Університету від 22 жовтня 2020 р. (протокол № 4)

НАКАЗУЮ:

1. Ввести в дію Положення про атестацію працівників Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, яке затверджене на засіданні Вченої ради Університету від 22 жовтня 2020 року.
  2. Довести вимоги цього Положення до проректорів, керівників структурних підрозділів та оприлюднити на офіційному сайті Університету.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з навчально-методичної роботи Вернидуба Р.М.

Ректор університету                                                                                                         В.П.Андрущенко