Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Наказ ректора № 339 від 05 листопада 2020 року «Про введення в дію Положення про порядок обрання за конкурсом та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників НПУ імені М.П. Драгоманова»

На виконання рішення Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова від 22 жовтня 2020 року (gротокол № 4), на якій було затверджено нову редакцію Положення про порядок обрання за конкурсом та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників НПУ імені М.П. Драгоманова,

НАКАЗУЮ:

1. Ввести в дію Положення про порядок обрання за конкурсом та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників НПУ імені
    М.П. Драгоманова в редакції, затвердженій на засіданні Вченої ради Університету від 22 жовтня 2020 року.
  2. Положення про порядок обрання за конкурсом та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників НПУ імені М.П.Драгоманова, яке було затверджене на засіданні Вченої ради Університету від 03.08.2020 р., вважати таким, що втратило чинність.
  3. Текст Положення оприлюднити на офіційному сайті Університету.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор                                                                                                                            В.П.Андрущенко