Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Маємо ще одну перемогу в конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»

Вітаємо студентку факультету інформатики Фещенко Анну Володимирівну та її наукового керівника доцента кафедри теоретичних основ інформатики Франчук Наталію Петрівну з перемогою в  ІI етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Анна виборола 3 місце на Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Тема наукового дослідження: «Розробка web-сайту для навчання англійської мови».

Пишаємося успіхами наших студентів та бажаємо подальших наукових звершень і перемог!

feshchenko 1

Пресслужба університету