Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо ректора Віктора Андрущенка з присвоєнням звання Почесний академік Португальської академії фалеристики

26 квітня 2021 року ректор університету Віктор Андрущенко, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігор Вєтров та декан соціально-економічного факультету Володимир Євтух зустрілися з почесним професором НПУ імені М. П. Драгоманова, професором у галузі зв'язків з громадськістю, доктором Морітцом Гунцінгером.

moritc 1

moritz 2

Професор прибув до університету з почесною місією привітати Віктора Петровича та вручити поважну нагороду  з нагоди відзначення його Почесним академіком Португальської академії фалеристики.

moritc 3

moritz zast

Крім того, учасники зустрічі мали можливість обговорити перспективи співпраці та нові можливості для розвитку Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Пресслужба університету