Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / У Патріаршому соборі УГКЦ відбувся щорічний концерт "Під Покровою твоєю, Богородице"

12 жовтня 2021 року в Патріаршому соборі УГКЦ відбувся традиційний щорічний концерт до свята Покрови та Дня захисників та захисниць України "Під Покровою твоєю, Богородице", організований факультетом мистецтв спільно з педагогічним факультетом НПУ імені М.П.Драгоманова.

pocrova zast

pocrova 2

pocrova 3

pocrova 4   Своїм виконанням радували драгоманівців та гостей заходу зведений хор факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського (диригувала Галина Савчук), ансамбль хору регентів (під керівництвом  Дмитра Болгарського), жіночий хор «Павана» (диригувала Людмила Байда), оркестр факультету мистецтв імені А. Авдієвського (диригував доцент Вей Лімін), зведений хор «Либідь» та «Намистинки» (диригувала Лариса Чинчева), вокально-інструментальний дівочий ансамбль «Ягідки» (під керівництвом Тетяни Пирогової) та оркестрова група ансамблю пісні і танцю «Червона калина» (керівник – Олександр Лисич), Герой України, народний артист України, професор Анатолій Паламаренко та багато інших неймовірно талановитих митців.

pocrova 5

pocrova 6

pocrova 7

pocrova 8

pocrova 9

pocrova 10

pocrova 11

pocrova 12

Модерували захід – Ірина Касянчик та декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Василь Федоришин.

pocrova 13

Крім цього, кафедра образотворчого мистецтва педагогічного факультету презентувала виставку живописних творів студентів, присвячених цій даті. Відкрив експозицію декан факультету професор Тарас Олефіренко.

pocrova 14

pocrova 15

pocrova 16

Переглянути концерт можна за покликанням >>>  https://www.youtube.com/watch?v=BZDSieb5ISA