Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо з Днем захисників та захисниць України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Вітаємо з Днем захисників та захисниць  України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Українці завжди мужньо й героїчно боронили рідну землю від ворожих посягань на неї. І сьогодні тисячі людей гідно відстоюють нашу свободу і наші території на Сході України. Безмежно вдячні кожному, хто нас оберігає, і щиро бажаємо вам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця – до перемоги України!

Нехай Богородиця завжди посилає віру, силу і сміливість. Нехай над нами завжди буде мирне ясне небо, а поруч – здорові й щасливі рідні, близькі і друзі! Затишку, світла, достатку і благодаті кожному з нас!

Слава Україні! Героям слава!

pocrova

Пресслужба університету