Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Відбулась Конференція студентів НПУ імені М.П. Драгоманова

Відбулась Конференція студентів НПУ імені М.П. Драгоманова

27 жовтня 2021 року відбулася Конференція студентів університету у змішаному форматі, де голова Студентського парламенту НПУ імені М.П. Драгоманова Катерина Бульчик представила звіт про проведену роботу за рік.

stud parl zast

Учасників конференції завітали привітати ректор університету Віктор Андрущенко, проректори Роман Вернидуб, Ігор Вєтров, Григорій Торбін, керівник Центру молодіжної політики та соціальних комунікацій Таміла Новіцька, очільник Ради молодих науковців Сергій Терепищий.

stud parl 1

stud parl 2

stud parl 3

stud parl 4

Віктор Петрович, звернувшись до присутніх делегатів, наголосив на особливій важливості органів студентського самоврядування у діяльності університету, адже вони представляють права й інтереси студентства.

За особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, якісну й плідну роботу ректор університету вручив почесну медаль «185 років Національному педагогічному університету імені М.П. Драгоманова» голові Студентського парламенту університету Катерині Бульчик, голові Студентського парламенту факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Софії Денисюк та голові Студентського парламенту факультету природничо-географічної освіти та екології Дар’ї Жуковій.

stud parl 5

stud parl 6

stud parl 7

Після урочистостей делегати Конференції продовжили свою роботу відповідно до порядку денного та розглянули низку важливих питань, зокрема про внесення змін до кошторису ОСС, організацію виборів представників зі складу студентів до органів громадського студентського самоврядування.

Пресслужба університету