Світла пам’ять

Колектив Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова висловлює щирі співчуття з приводу тяжкої втрати - у засвіти відійшов видатний український математик, академік НАН України, академік-секретар Відділення математики НАН України, директор Інституту математики НАН України Анатолій Самойленко.

Українська наукова спільнота втратила чудову людину, блискучого науковця, педагога, організатора освіти й науки, одного з найкращих математиків не тільки України, але й усього світу. Анатолій Михайлович не лише активно працював над розвитком власної наукової діяльності, але й  повсякчас сприяв розвитку здібностей обдарованих дітей та молоді.

Сумуємо та співпереживаємо разом з родиною та друзями. Він назавжди залишиться у наших серцях. Вічна пам’ять та спокій його душі!

samojlenko

Пресслужба університету