Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо новообрану голову Студентського парламенту!

Вітаємо новообрану голову Студентського парламенту!

Нещодавно в НПУ імені М.П.Драгоманова пройшли вибори голови студентського самоврядування університету. І маємо вже результати!

Отож головою Студентського парламенту Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова було обрано студентку четвертого курсу факультету соціально-економічної освіти Бульчик Катерину Олексіївну.

Катерино, це посада відповідальна і передбачає багато обов’язків, проте водночас це прекрасний час спілкування з однолітками, розвитку організаційних вмінь та лідерських якостей. Тож бажаємо на цьому шляху багато щасливих і радісних моментів, невичерпної енергії, сили, наснаги та поваги від студентів і викладачів!

kate

Пресслужба університету