Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Шануймо Генія українського слова!

Шануймо Генія українського слова!

9 березня 2020 року вся українська громадськість відзначала 206-у річницю від дня народження Тараса Шевченка.  10 березня 2020 року – 159 років з дня смерті видатного українського поета, художника, духовного провідника українців. Урочисті заходи, церемонії покладання квітів до пам’ятника, літературні та творчі вечори, поетичні марафони, різноманітні акції, концерти, присвячені його постаті, – це та багато іншого відбуватиметься протягом цього тижня в різних куточках нашої держави.

До вшанування постаті українського генія долучилась і Драгоманівська родина. Ректор Віктор Андрущенко спільно з проректорами, студентами та викладачами університету взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника.

shevchenko 1 shevchenko zast

Так, Тараса Шевченка потрібно читати і знати кожному поколінню, бо це всесвіт із невичерпним джерелом думок і пророчих настанов. Читаймо і вчімося, адже якби не змінювався час, а його твори, на жаль, і досі актуальні.

Пресслужба університету